AirPods Pro varēs pielāgot trokšņu slāpēšanu

AirPods Pro 2 beidzot saņems ilgi gaidītu funkciju – pielāgotu trokšņu slāpēšanu. To un vēl citus jaunumus saņemsim ar iOS 18.

WWDC pasākumā Apple atklāja veselas 5 jaunas funkcijas priekš šīm austiņām. Tomēr pielāgotā trokšņu slāpēšana netika iekļauta sarakstā. Jauninājums sniegs lielāku kontroli pār Adaptive Audio režīmu, ļaujot izlemt, cik daudz trokšņa tiek bloķēts.

Adaptive Audio apvieno divas Active Noise Cancellation (ANC) funkcijas: active noise cancellation un Transparency režīmu. Pirmais bloķē apkārtējās skaņas, taču otrs tās laiž cauri, lai lietotājs apzinās savu apkārtni, paralēli baudot mūziku. Adaptive Audio režīms ir nedaudz gudrāks. Izmantojot trokšņu slāpēšanas jaudu, lai samazinātu liekas fona skaņas, tas tāpat laiž cauri sarunas vai satiksmes skaņas. Šobrīd Adaptive Audio ir tikai viens iestatījums: ieslēgts vai izslēgts. iOS 18 to mainīs.

Kādas izmaiņas veiks iOS 18 AirPods?

Jaunā funkcija tika atklātā pēdējā AirPods programmaparatūras beta versijā, un tā piedāvā divus iestatījumus: bloķēt vairāk skaņu vai bloķēt mazāk. Tas nozīmē, ka būs iespēja atrast balansu, kas labāk pielāgots videi. Iespējams, ‘bloķēt vairāk’ kļūs par palīgu darba vidē, jo tas ļaus sadzirdēt tikai kolēģu uzrunas. Taču pretēji – ‘bloķēt mazāk’ nāks talkā mājās, kad gribas dzirdēt, ko dara ģimene, bet ne veļasmašīna.

Diemžēl vecāku AirPods Pro īpašnieki tiek aizmirsti. Jaunā funkcija būs pieejama tikai otrās paaudzes Pro austiņām. Divām papildus funkcijām – balss izolācija labākai skaidrībai un galvas mājienu noteikšana – arī nepieciešami otrās paaudzes H2 mikroshēmas.

Taču būs arī jaunas funkcijas, kas ir vairāk kā pielāgots telpiskais audio ar dinamisku galvas izsekošanu priekš spēlēm. To atbalstīs AirPods (3rd gen), AirPods Pro un AirPods Max. Apple arī sola, ka AirPods Pro saņems “labāko bezvadu audio latentumu, ko Apple jebkad ir piedāvājis mobilajām spēlēm”, kā arī uzlabotu balss audio kvalitāti. 

Avots: TechRadar 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt