Apple iOS 13.1.2 atjauninājums novērš kameras traucējumus un citas kļūdas

Kopš Apple iOS 13 izlaišanas ir bijis pietiekami daudz problēmu. Dažu dienu laikā pēc izlaišanas Apple jau ir uzlicis trīs iPhone operētājsistēmas atjauninājumus, jaunākais pieejams šodien.

Sākotnējā iOS 13 izlaišana notika 19. septembrī. Pēc piecām dienām tam sekoja atjaunota 13.1 versija, lai izlabotu dažādas problēmas. Mazāk nekā pēc 24 stundām tika izlaists jauns operētājsistēmu iOS 13.1.1 labojums, kas it kā novērsa akumulatora enerģijas patēriņa problēmu.

Pirmdien Apple izlaida savu trešo ielāpu 13.1.2. versiju, lai novērstu vairākas citas problēmas, kurām iepriekšējie atjauninājumi netika ņemti vērā. Izskatās, ka jaunākā versija novērš trūkumus ar iCloud, kas padarīja kameru nefunkcionējošu, problēmu, kas saistīta ar lukturīša nedegšanu un daudz ko citu.

Liekas, ka jaunā operētājsistēma bija mazliet pāragri izlaista, lai pasteidzinātu iPhone 11 izlaišanu. Un Apple tagad mēģina visu labot, lai novērstu visas problēmas. Pat pirms sākotnējās beta versijas izlaišanas testētāji atrada nopietnas problēmas, tostarp kļūdu, kas varēja atklāt saglabātās paroles bez autentifikācijas.

IOS jaunākā versija 13.1.2 ir pieejama šodien, pārbaudiet to sadaļā Iestatījumi> Vispārīgi> Programmatūras atjaunināšana (Settings > General > Software Update). Lai uzzinātu par pārējiem labojumiem, kas saistīti ar jaunākajiem labojumiem, skatiet Apple atbalsta lapu.

Avots: techspot.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt