Tehnoloģiju jaunumi

Geforce NOW iegūst RTX GPU. Geforce NOW būs pieejama arī Android ierīcēm

NVIDIA šodien paziņo par dažiem sava GeForce NOW mākoņu spēļu pakalpojuma atjauninājumiem. Uzņēmums ievieš jaunus RTX serverus pakalpojumam, kas ieviesīs uzlabotu veiktspēju, pateicoties tā RTX GPU.

GeForce NOW datu centriem drīz būs RTX serveri, kas piedāvā izcilu veiktspēju. NVIDIA jau sāk ieviest šos jaunos serverus Kalifornijas ziemeļos un Vācijā. Tuvākajā laikā uzņēmums paplašinās savus serverus, kas nodrošina RTX visā Ziemeļamerikā un Eiropā.

Arī NVIDIA tagad laidīs klajā jaunu Android aplikāciju priekš GeForce NOW. Kompānija drīzumā ieviesīs jaunu GeForce NOW aplikāciju Android ierīcēm, kas lietotājiem ļaus baudīt savas spēles Android tālruņos. Tā atbalstīs Bluetooth kontrolierus, lai iegūtu vislabāko spēļu pieredzi. Un tas nav liels pārsteigums, ņemot vērā, ka NVIDIA lielākie konkurenti, kā Microsoft un Google, piedāvās savus pakalpojumus tālruņu lietotājiem.

Geforce NOW jau tagad atbalsta apmēram 500 spēles un visu laiku tiek papildinātas ar jaunām spēlēm. Geforce NOW šobrīd ir pieejama slēgtā beta testa versijā. Dodieties uz šo saiti, lai reģistrētos un iegūtu iespēju izmēģināt Geforce NOW.

Avots: thurrott.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti