Programmatūra

Google Android lietotne ļaus izdzēst pēdējās 15 meklēšanas vēstures minūtes

Google savai Android lietotnei beidzot piedāvā iespēju izdzēst lietotāja meklēšanas vēstures pēdējās 15 minūtes.

“Mēs pašlaik izvēršam šo funkciju Android Google lietotnē un sagaidām, ka tā būs pieejama visiem, kas izmanto lietotni, tuvāko nedēļu laikā,” teikts Google pārstāvja paziņojumā ziņu portālam The Verge. “Mēs turpinām pētīt veidus, kā šo noderīgo funkciju piedāvāt arī citās ierīcēs.”

Par jauno funkciju lietotnē pirmo reizi ziņoja bijušais XDA Developers galvenais redaktors Mishaal Rahman. Lai pārbaudītu, vai tā jau ir pieejama un izmēģinātu, atveriet Google Android lietotni, pieskarieties savam profila attēlam un meklējiet iespēju “Dzēst pēdējās 15 minūtes”.

Tāpat kā vairumam jauno funkciju, arī šai ir nepieciešams kāds laiks, kamēr izstrādātājs to pamazām izlaidīs un padarīs pieejumu visiem. Google pirmo reizi paziņoja par jauno funkciju Google I/O pagājušā gada maijā, un tā nonāca Google iOS lietotnē jūlijā. Tajā laikā tehnoloģiju gigants solīja, ka Android versijā šī funkcija būs pieejama vēlāk 2021. gadā, taču kāda iemesla dēļ uzņēmums šo termiņu nokavēja. Nav skaidrs, vai Google plāno padarīt šo funkciju pieejamu arī datoros — savā maija paziņojumā uzņēmums nenorādīja, kādās ierīcēs tā būs pieejama.

Google piedāvā arī rīku, lai meklēšanas vēsturē automātiski izdzēstu to, kas meklēts pirms 3, 18 vai 36 mēnešiem.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti