Google Maps turpmāk parādīs, cik aizņemti ir rajoni, lai izlemtu piemērotāku gājiena maršrutu

Google Maps tuvāko mēnešu laikā iegūs vairākas jaunas funkcijas, kas palīdzēs labāk plānot ceļojumus pandēmijas laikā un izvairīties no intensīvas satiksmes ceļiem un vietām — neatkarīgi no tā, vai braucat ar personisko auto, sabiedrisko transportu vai staigājat.

Jaunie  atjauninājumi, kas paredzēti auto vadītājiem, lai izvairītos no sastrēgumiem, izmantos mašīnmācību un navigācijas informāciju. Kājām gājējiem jaunās funkcijas parādīs detalizētākas ielu kartes, kurās attēloti ceļa platumi, ietves, krustojumi, takas un gājēju salas, lai labāk izprastu teritoriju un vai tā ir pieejama ratiņkrēsliem. Šīs detalizētākās ielu kartes līdz 2021. gada beigām sāks parādīties Android un iOS ierīcēs 50 pilsētās.

Google Maps lietotnē arī tiks izceltas dažādas vietas atkarībā no diennakts laika. Piemēram, 8 no rīta karte izcels vietas, kur iespējams iegādāties brokastis, bet paslēps vietas, kur iespējams iegādāties vakariņas.

Lai gan lietotnē jau varat redzēt, cik aizņemts ir konkrētais veikals vai restorāns, jaunais atjauninājums parādīs to pašu lielākajos rajonos, piemēram, ielās un apkaimēs. Tas palīdzēs plānot, kad dosieties uz noteiktu vietu vai izvairīsities no tās, jo īpaši, ja ceļojat uz populāriem punktiem.

Visas šīs funkcijas (izņemot detalizētas ielu kartes) tuvākajos mēnešos tiks palaistas Android un iOS ierīcēs visā pasaulē.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt