Minecraft: Bedrock Edition tagad ir pieejams Chromebook

Google jau martā paziņoja par Minecraft: Bedrock Edition agrīno piekļuvi Chromebook īpašniekiem, bet nu oficiāli paziņots, ka spēle ir pieejama visiem Chromebook īpašniekiem. Tehnoloģiju gigants savā blogā raksta: “mēs pastāvīgi strādājam, lai Chromebooks nodrošinātu labāko spēļu pieredzi.”

Spēles cross-play funkcija ļaus arī Chromebook īpašniekiem sadarboties ar draugiem, kas spēli spēlē dažādās ierīcēs, tostarp Android, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch un Windows datoros. Lai izmantotu šo funkciju, nepieciešams Microsoft konts.

Spēli jau var iegādāties ChromeOS spēļu veikalā par 19.99 ASV dolāriem. Ja lietotājam jau ir Android spēles versija, Chromebook versija būs pieejama par 13 ASV dolāriem. Google apgalvo, ka spēle strādās ar visiem Chromebook, kas izdoti “pēdējo trīs gadu laikā”. Minecraft atbalsta vietnē iespējams apskatīt minimālās ierīces prasības, kas nepieciešamas pilnvērtīgai spēles gaitai.

Minecraft ar Chromebook saderīgajā izdevumā iekļauti vairāki atjauninājumi, tostarp ķiršu dārzi un iespēja pārvietoties ar kamieli.

Avots: Google blogs

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt