Google uzlabo Gmail meklēšanas funkciju

E-pastu meklēšana Gmail nav visai grūta, taču tiek plānots to uzlabot. Google sākusi ieviest jaunas meklēšanas funkcijas search chips, kas ļaus lietotājiem ātrāk atrast nepieciešamos epastus caur meklētāju līdzīgi tam, kā iespējams meklēt informāciju Google meklētājprogrammā.

Pašlaik Gmail iespējams veikt meklēšanu starp e-pastiem, ierakstot tēmas noaukumu, personu vai atslēgasvārdu, kas varētu šķist pietiekami. Tomēr, izmantojot jauno funkciju search chips, lietotājiem būs iespēja vēl vairāk precizēt meklēšanu, izņemot no meklēšanas reklāmas e-pastus, atlasot konkrētus datumus, failus ar pielikumiem, kā arī izmēģināt citas jaunas funkcijas.

Google norāda, ka no lietotājiem saņēmuši informāciju, ka Gmail meklēšana varētu būt ātrāka un intuitīvāka. Turpmāk Gmail būs iespēja filtrēt mazāk svarīgus e-pasta ziņojumus, piemēram, kalendāra atjauninājumus, precīzāk atrast konkrētas tēmas, kas paslēpušās e-pastos. Gmail lietotājiem, kuriem dienā ienāk vairāki desmiti e-pastu, šī noteikti ir ļoti laba ziņa.

Google min, ka jaunās meklēšanas funkcijas jau šobrīd tiek ieviestas, taču varētu paiet līdz pat 15 dienām, līdz jaunās funkcijas sasniegs visus lietotājus.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt