Google Photos iOS versijai pievieno papildus funkcijas video apstrādei

Google Photos pievieno papildus jaunas noderīgas funkcijas iOS viedtālruņiem. Tās iekļauj iespēju apgriezt videoklipus, pievienot filtrus, veikt dažādas citas korekcijas, piemēram, ekspozīciju, kontrastu un piesātinājumu.

Jaunās video redaktora iespējas darbojas līdzīgi esošajiem attēlu rediģēšanas rīkiem. Lai tos atrastu, vienkārši pieskarieties pogai “rediģēt”, kad tiek veikta video priekšskatīšana.

Video rediģēšanai ir pievienoti dažādi jauni filtri, tai skaitā automātiskais filtrs, kas pats uzlabo video gaismas un krāsas. Pie jaunajiem filtriem iespējams arī manuāli pielāgot dažādas pozīcijas, kā gaismas (ekspozīciju, kontrastu, baltās un melnās krāsas, izgaismojumus, ēnas, vijetes) un krāsas (piesātinājumu, siltumu, toņus, ādas toni, tumši zilu toni).

Jaunā videoklipu apgriešanas funkcija piedāvā arī dažādas iespējas, kas palīdz pārvērst video piemērotu sociālo mediju platformām, kā piemērām Instagram. Jaunais videoklipu apgriešanas redaktors piedāvā iestatīt konkrētus vispopulārākos standartus kā 16:9, 4:3, 3:2, gan kvadrātu, kā arī iespēju manuāli pielāgot videoklipa izmērus.

Jaunie papildinājumi ievērojami paplašina lietotāja iespējas pār videoklipiem Google Photos lietotnē. Iepriekš bija pieejama tikai pamata horizonta taisnošana, rotācija un regulēšana, lai sāktu un apturētu laiku – funkcijas, kas pieejamas Android viedtālruņos.

Šobrīd vēl nav zināms, kad šīs funkcijas būs pieejamas arī Android viedtālruņiem, taču, ņemot vērā, ka Google savas lietotnes parasti adaptē visai ātri, visticamāk ilgi nebūs jāgaida.

Avots: The Verge

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt