Google varētu izdzēst Gmail e-pastus, kas nav apmeklēti 2 gadus

Vai jums ir kāds vecs Google konts, ko kādu laiku neesat izmantojis? Iespējams, ka turpmāk vēlēsities tajā autorizēties un apskatīties, kas tajā notiek aptuveni reizi 24 mēnešos.

Kādēļ? Iespējams, ka pavisam drīz uzņēmums mainīs politiku attiecībā uz neaktīviem kontiem. Vecā politika, kas tika publicēta 2020. gadā, kas arī sāka ierobežot bezmaksas neierobežotu fotogrāfiju uzglabāšanu, paredzēja, ka Google varētu nodzēst datus, kas tiek glabāti kontos, kas nav aiztikti vismaz divus gadus. Nu jaunākais bloga ieraksts, vēsta, ka tagad šos kontus varētu dzēst pilnībā.

Jaunumi stāsies spēkā līdz šī gada decembrim. 9to5Google ziņo, ka izdzēstās Gmail adreses netiks padarītas pieejamas atkārtotai izmantošanai.

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju konta aktivitāte tiek mērīta, pamatojoties uz tādām darbībām kā e-pasta ziņojuma lasīšana vai nosūtīšana, Google Drive izmantošana, YouTube videoklipu skatīšanās, lietotnes lejupielāde Google Play veikalā, Google Search izmantošana vai pierakstīšanās ar Google trešās puses lietotnēs vai pakalpojumos.

Sākoties jaunajai politikai, uzņēmums sāks ar kontiem, kas tika izveidoti un nekad vairs netika atvērti. Protams, pirms konta dzēšanas, tā īpašnieks saņems vairākus brīdinājuma e-pastus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Google vaijadzētu uzlikt vismaz 5 gadus jo retums pārbaudu epastus. Jāiet google un var uzlikt 18 menesus lai varetu izdot epastu ka nelietotu. Uzskatu ka vajag uzlikt ilgaku peridodu jo daudzi gribetu izveidoto epastu parbaudit retums. Vajag domat arī par tiem kam nav datora vai telefona, epastus vajag uzskatit par nevajadzīgiem ja nepienaktu velstulai vai aizmirts vairāk par 5 gadiem.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt