Svarīgākie paziņojumi no Google Pixel 7 pasākuma

Uzņēmums Google tikko noslēdza savu lielo rudens tehnoloģiju atklāšanas pasākumu, kurā tika demonstrēti Pixel 7 un Pixel 7 Pro viedtālruņi. Tika paziņots arī par citām ierīcēm un jaunākajām tehnoloģijām, kuras varētu sagaidīt no Google. Šogad pasākumā nebija daudz pārsteigumu, jo uzņēmums jau bija sniedzis priekšlaicīgu informāciju par šiem produktiem. Pasākums sniedza nelielu ieskatu par uzņēmuma 2023. gada plāniem, tai skaitā arī informāciju par Pixel Watch, Google Tablet un uzlabojumiem Google balss asistenta sistēmai.

Google Tensor G2

Pasākumā tika uzsvērts, ka Pixel ir ne tikai viedtālrunis, bet arī personalizēts, vieds un integrēts dators. Google pārstāvis piemin: ‘’Esam gatavi turpmākam progresam Pixel lietošanas pieredzes uzlabošanā ar jauno Google Tensor G2 procesoru.”

Par Pixel 7 un Pixel 7 Pro

Pēc mēnešu ilgas gaidīšanas abi Pixel 7 viedtālruņi beidzot ir pieejami iepriekš pārdošanā. Tie tiks izlaisti 13 oktobrī, to cena Eiropā būs no 899 Eur par Pixel 7 Pro un sākot no 649 Eur par otru variantu – Pixel 7.

Foto: Made by Google, youtube.com

Pixel 7 ir 6.3 collu (par 0.1 collu mazāks nekā Pixel 6) AMOLED, 90 Hz 1080 x 2400 izšķirtspējas displejs ar mazāku rāmi. 8 GB RAM un 256 vai 128 GB atmiņa un Li-Lon 4355 mAh akumulators. Jaunajam viedtālrunim ir pāris nozīmīgi uzlabojumi un, izmantojot ekstrēmo akumulatora taupīšanas režīmu (Extreme Battery Saver), to iespējams lietot līdz pat 72 stundām.

Vecajam Pixel 6 modelim bija tikai 8 MP priekšējā kamera, kas jaunajā ierīcē aizvietota ar 10.80 MP. Lai gan vispārīgi fotokameras komponentes ir līdzīgas pagājušā gada ierīcei, Google piedāvā izmantot ekskluzīvas funkcijas, kas pieejamas tikai Pixel 7 viedtālruņos, piemēram, 4K/60 kadru sekundē katram objektīvam un Cinematic Blur efektu, kas ļauj padarīt fotogrāfijas dzidrākas.

Foto: Made by Google, youtube.com

Pixel 7 Pro, savukārt, ticis pie vairāk uzlabojumiem nekā tā “Lite’’ versija. Tam ir 6.7 collu LTPO AMOLED, 10- 120 hz ekrāns ar 1500 cd/m2 maksimālo spilgtumu, 1440 x 3120 izšķirtspēju. Ierīce tikusi pie 12 GB RAM kopā ar 128 GB, 256 vai pat 512 GB atmiņu un 5000 mAh akumulatoru. Nodrošināta arī bezvadu uzlāde un reversā bezvadu lādēšana. Jāpiemin, ka tagad Google piedāvā arī Face Unlock funkciju, kas strādā gluži kā Apple Face Id.

Viena no detaļām, kas izceļas Pixel 7 Pro (un visticamāk veido arī cenas starpību ar Pixel 7 modeli) ir viedtālruņa kameras. Uzlabota ir īpaši platā kamera, kas spēj uzņemt foto vēl lielākā redzes laukā. 48 MP telefoto kamerai ir uzlabota tālummaiņa – no 20x uz 30x -, kā arī veikts solis uz priekšu optiskās tālummaiņas uzlabošanā – no 4x uz 5x. Gluži kā Pixel 7, viedtālruņa visām kamerām pieejams 4K/60fps.

Foto: Made by Google, youtube.com

Piezīme: Pagaidām, Latvijā vēl nav pieejami Google Pixel 7 un 7 Pro viedtālruņi. Taču, tie pieejami dažādos ārzemju interneta veikalos un Google officiālajā vietnē.

Pixel viedtālruņa kamera

‘’Ar Pixel 7 un Google Tensor G2 mēs turpinām dominēt viedtālruņu kameras aspektā,’’ skaidro GooglePagājušajā gadā ražotājs ieviesa Real Tone funkciju, kas uzlabo ādas krāsas precizitāti dažādos apgaismojumosUzņēmuma pārstāvis stāsta: “Pēdēja gada laikā mēs esam pievienojuši vairāk kā 10000 fotogrāfiju, lai palīdzētu attīstīt Google Pixel viedtālruņu fotokameru.’’

Parādījusies arī jauna funkcija Guided Frame. Tā, izmantojot Google balss asistentu, palīdz atrast pareizu fotogrāfiju leņķi cilvēkiem ar redzes problēmām. Ar Tensor G2 procesora palīdzību, kamera spēj labāk uzņemt kadrus naktī vai zemā apgaismojumā.

Pixel 7 ievieš arī lielas pārmaiņas video kamerai. Pasākuma ietvaros Google stāsta, ka ar Cinematic Blur un ar Tensor G2 procesora palīdzību viedtālruņa kamera spēj uzņemt ļoti augstas kvalitātes materiālu, izmantojot maz akumulatoru un nepadarot ierīci lēnāku. Lai uzņemtais materiāls būtu stabilāks, Pixel kamerai tagad būs pieejams iebūvēts bildes stabilizators. Ievērojami uzlabota arī kameras attālināšanas funkcija, kā arī tagad kamerai būs pieejams Macro Focus, kas ļaus fotografēt objektus nelielā attālumā līdz pat 3cm HDR + kvalitātē.

Pixel Watch

Pirms pasākuma jau diezgan daudz zinājām par Pixel Watch un tā funkcijām. Tā cena vidēji varētu būt ap 379 Eiro par Bluetooth un GPS-enabled versiju, kamēr LTE- enabled versija maksātu ap 50 eiro vairāk.

Foto: Made by Google, youtube.com

Viedais pulkstenis izvietos 41mm lielā korpusā. Parastais modelis atbalsta Bluetooth 5.0, NFC Google Wallet maksājumu pakalpojumu un Wi-Fi. Pixel Watch stikls izskatās ārkārtīgi trausls, taču īstenība tas ir veidots no Gorilla glass 5, kas nozīmē visai lielu triecienizturību. Google apgalvo, ka displeja ekrāna spilgtums sasniedz 1000 nitus un pašu pulksteni iespējams atstāt ieslēgtu vienmēr. Viedajam pulkstenim ir Samsung Exynos 9110 sistēma un tas darbojas ar CORTEX M33 procesora palīdzību. Pulkstenis darbojas uz Wear OS operētājsistēmas un tam ir 32GB eMMC Flash atmiņas kā arī 2GB SDRAM. Iespējams, specifikācijas nešķiet tās labākās, taču estētiskais dizains ir tas, kas varētu ierindot šo viedo pulksteni stāvu augstāk par konkurentiem.

Google Tablet

Uzņēmums pirmo reizi par Google Tablet sniedza informāciju Google I/O pasākumā, un tagad, pēc vairāku mēnešu gaidīšanas, ir atklātas vairāk detaļas par šo ierīci. Google Tablet būs pieejams divās krāsās – olīvu zaļā un pelēcīgā. Lietotājs varēs iegādāties Google lādēšanas un skaļruņa staciju, kas padarīs planšetdatoru par mūsdienīgu darba un izklaides staciju. Planšetdatoram ir mazas magnētiskas tapas, kas pieslēgsies pie uzlādes stacijas.

Foto: Made by Google, youtube.com

Planšetdatoram būs tas pats G2 Tensor procesors, kurš tiek izmantots Google Pixel 7 un Pixel 7 Pro sistēmās. Uzņēmums uzskata, ka ierīce būs ļoti efektīva dažādiem ikdienas darbiem, kā piemēram, video zvaniem, Google asistenta izmantošanai vai fotogrāfiju rediģēšanai.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt