Pixel 6a ekrānu iespējams uzlabot līdz 90 Hz

Google Pixel 6a viedtālruņi oriģināli tika izlaisti ar 6.1 collu OLED displeju, kas darbojās 60 HZ frekvencē. Taču daži interneta lietotāji atklājuši, ka šos viedtālruņus iespējams palaist arī 90 Hz frekvencē. Kāds Twitter lietotājs  TheLunarixus parādījis, ka savā Pixel 6a ieslēdzis ekrānu 90Hz režīmā. Izrādās, ka tas ar dažiem soļiem pieejams ikvienam Pixel 6a īpašniekam.

Jaunumus izmēģinājuši un, ka tie ir veiksmīgi ziņo vairāki interneta lietotāji. Nav skaidrs, vai displejs patiešām atbalsta 90Hz, vai arī tas efektīvi pārtrauc tā darbību, lai sasniegtu ātrāku atsvaidzināšanas ātrumu.

Kāds Twitter lietotājs min, ka Pixel 6a ir dažas līdzības ar Pixel 6 displeju un 6a ir iespējams iestatīt uz 90 Hz. Lai gan Google Pixel 6 displejiem pieejama 90 Hz atsvaidzes frekvence, abi displeji nav vienādi. Pirmkārt, 6a displejs ir 6.1 collas liels, kamēr Pixel 6 displejs sasniedz 6.4 collas.

Lai gan šķiet, ka 90 Hz uz viedtālruņa darbojas, Twitter lietotāji TheLunarixus un MishaalRahman min, ka šī režīma ikdienas izmantošana nav ieteicama. Iespējams, ka Google nepiedāvā šādu displeja atsvaidzes ātrumu savā viedtālrunī, jo pastāv kādas displeja paneļa problēmas. Ne vienmēr šādas problēmas iespējams ievērot uzreiz. Lietotāji, kas izmēģinājuši šo triku arī min, ka lai tiktu pie 90 Hz displeja atsvaidzes intensitātes jāveic daži soļi, kas var anulēt viedtālruņa garantiju.

Avots: AndroidCentral

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt