Google jaunā Fuchsia OS jau pieejama uz pirmās Nest Hub balss asistenta ierīces

Google ilgi gaidītā Fuchsia operētājsistēma sāk nemanot parādīties uz pirmajām lietotājiem pieejamajām ierīcēm. 9to5Google ziņo, ka jaunā operētājsistēma nu ir pieejama pirmās paaudzes Nest Hub balss asistenta ierīcēs.

Google sāka strādāt pie Fuchsia operētājsistēmas jau 2016. gadā. Atvērtā pirmkoda operētājsistēma ir nozīmīga ar to, ka tā nebalstās uz Linux kodola, bet izmanto microkernel (gandrīz minimālais programmatūras daudzumu, kas var nodrošināt operētājsistēmas ieviešanai nepieciešamos mehānismus), ko sauc par ZirconGoogle tehniskais vadītājs Twitter ierakstā raksta, ka katru dienu netiek izlaista jauna operētājsistēma, bet šodien ir tā diena.

Lai gan jaunā operētājsistēma jau ir sasniegusi pirmās paaudzes Nest Hub ierīces (kas sākotnēji tika izlaistas kā Google Home Hub), viss izlaides process ilgs vairākus mēnešus. Vispirms tā nonāks lietotāju rīcībā priekšskatījuma programmā, pirms pakāpeniski tiks izlaista plašāk.

9to5Google norāda, ka pirmās paaudzes Nest Hub lietotāji visticamāk nemaz neievēros pašreizējās Cast sistēmas nomaiņu uz Fuchsia. Paredzēts, ka sistēma būs visai līdzīga.

Tas viss rada jautājumu par to, ko īsti Fuchsia OS ir paredzēts sasniegt. Google to dēvē par “ražošanas līmeņa operētājsistēmu, kas ir droša un atjaunināma”. Tiek diskutēts, ka operētājsistēma galu galā varētu darbināt klēpjdatorus un viedtālruņus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt