Google Maps paziņo, cik daudz dokumentējušas Street View automašīnas

Google Maps View projekts sākās 2007. gadā ASV. Kopš tā laika Google Maps automašīnas ir bijušas teju visur – sākot no ceļiem un bezceļiem līdz pat slēpošanas nogāzēm. Pavisam nesen šis projekts sasniedzis nozīmīgu skaitli, dokumentējot 10 miljonus jūdžu jeb aptuveni 16 miljonus kilometrus ielu.

Google stāstījusi CNET, ka skaitlis šķiet visai liels, un tas ir tieši tik liels, lai Google View automašīna spētu šķērsot Zemi 400 reizes. Šī ir pirmā reize, kad tehnoloģiju gigants publicējis kādus datus par Street View mērogu.

Papildus ielu fotografēšanai Street View arī dokumentējis taciņas, pagalmus, ēku iekšpuses, kalnus un pat Starptautisko Kosmosa staciju. Visi šie attēli ik pēc dažiem gadiem tiek atjaunināti.

Viens no veidiem, kā Google šobrīd var izmantot Street View ir precīzi noteikt kāda atrašanās vietu pēc attēliem brīdī, kad pazudis GPS signāls.

Arī Apple tagad ir sava Street View funkcija Look Around, kas šogad veica savu debiju iOS 13. 

Google piemetinājusi CNET, ka Google Earth satelītu attēli aptver aptuveni 98% no apdzīvotās pasaules daļas – tās ir aptuveni 36 miljoni kvadrātjūdzes jeb aptuveni 96 miljoni kvadrātkilometru.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt