Google Chat tagad varēs veidot sarakstes ar līdz pat 8000 dalībniekiem

Uzņēmums Google izlaidis jaunu atjauninājumu savai e-pastā iebūvētajai ziņojumapmaiņas funkcijai Chat. Tagad, kā uzņēmums apgalvo, lai veicinātu saziņu un sadarbību dažādu lielumu komandām, Chat ļaus pievienot līdz pat 8000 dalībniekiem. Tas ir visai liels pieaugums no līdz šim esošā 400 dalībnieku ierobežojuma.

Uzņēmums apgalvo, ka izmaiņas izveidotas, lai ikvienu liela uzņēmuma dalībnieku varētu iekļaut centrālajā grupā ātrākai svarīgo ziņojumu piegādei. “Mēs ceram, ka šis atjauninājums uzlabos komunikāciju un paplašinās kopienas jūsu uzņēmumos,” Google, paziņojot par jaunumiem, rakstīja Workspace Updates bloga ierakstā.

Izmaiņas būs pieejamas visiem Google Workspace klientiem. Lai izmantotu jaunās iespējas, konta administratoram nebūs nepieciešams veikt nekādas papildus izmaiņas. Jaunumi būs pieejami visām sarakstēm, kas izveidotas pēc to stāšanās spēkā.

Izmaiņas nebūs pieejamas Google Hangouts lietotājiem. Nesen tehnoloģiju gigants paziņoja, ka lietotne nonākusi pie sava dzīves cikla beigām un tiks pārtraukta, jo uzņēmums plāno modernizēt savu Google Workspace komplektu, lai tas būtu pēc iespējas efektīvāks.

Avots: TechRadar, Google Workspace Updates

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt