Jaunumi

Google apgalvo, ka visvairāk meklētais termins Bing meklētājā ir Google

Saskaņā ar advokātu, kas pārstāv Google mātes uzņēmumu Alphabet, Microsoft meklētājprogrammas Bing lietotāji meklē terminu Google vairāk nekā jebkuru citu terminu.

Kā  ziņo Bloomberg, advokāts un partneris Briselē bāzētajā advokātu firmā Garrigues, Alfonso Lamadrids atklājis, ka Google ir visizplatītākais meklēšanas termins Bing meklētājprogrammā. Advokāts nesen kādā ES tiesā paziņoja, ka cilvēki izmanto Google meklētājprogrammu tās ērtības dēļ, nevis tāpēc, ka ir spiesti to darīt, sakot:

“Mēs esam iesnieguši pierādījumus, kas liecina, ka visizplatītākais Bing meklēšanas termins ir Google. Cilvēki lieto Google tāpēc, ka izvēlas, nevis tāpēc, ka ir spiesti to darīt. Google tirgus daļa vispārējā meklēšanā atbilst patērētāju aptaujām, kas liecina, ka 95% lietotāju dod priekšroku Google nevis tā konkurentu meklētājprogrammām.”

Google un Bing

2018. gadā Google saņēma 5.1 miljardu lielu sodu  par to, ka tā izmantoja Android dominējošo stāvokli tirgū, lai piesaistītu vairāk lietotāju tās meklētājprogrammai.

Kā liecina bloga ieraksts no populārā SEO rīku meistara Ahrefs, termins Google ieņēma augstāko vietu ar vairāk nekā 40 miljoniem meklējumu meklētājprogrammā Bing visā pasaulē 2021. gadā vien, kam sekoja termini YouTube, Facebook, Gmail un Amazon.

Ticamākais iemesls, kāpēc Google ir visvairāk meklētais termins, ir tas, ka Bing ir noklusējuma meklētājprogramma gan Windows 10, gan Microsoft Edge. Windows lietotāji, kas iestata jaunu klēpjdatoru vai galddatoru, bieži izmanto Microsoft pārlūkprogrammu, pirms instalē Google Chrome.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti