Google atver Android Auto beta testēšanas programmu

Google laiž klajā jaunu beta testēšanas programmu Android Auto, sniedzot lietotājiem iespēju ātrāk piekļūt funkcijām, ja viņi ir gatavi samierināties ar nepabeigtas programmatūras iespējamo nestabilitāti. Android Auto jau ir bijusi testēšanas programma, taču iepriekš mēģinot tajā reģistrēties ir parādījusies ziņa, ka programma sasniegusi savu “maksimālo testētāju skaitu”.

“Kā beta versijas testētāji, lietotāji var palīdzēt izveidot labāku Android Auto versiju. Testētāji var pārbaudīt, cik labi jaunās funkcijas darbojas ar konkrētu viedtālruni un transportlīdzekli konkrētā pasaules daļā,” norāda uzņēmums Google. Iegūtās atsauksmes uzņēmums plāno izmantot, lai uzlabotu gaidāmās programmas versijas.

Paziņojums par jauno beta programmu pieejams neilgi pēc tam, kad Android Auto 2020. gada beigās tika palaists dučiem jaunu valstu. Tā bezvadu savienojamības funkcija nesen ieguva arī ievērojamu uzlabojumu, lai jebkurš Android 11 viedtālrunis varētu bez vadiem pieslēgties saderīgiem transportlīdzekļiem. Ņemot vērā šos uzlabojumus, nav pārsteigums, ka Google ir nepieciešams vairāk testētāju ar dažādām ierīcēm dažādās valstīs.

Lai pieteiktos testa versijas, apmeklējiet Google lapu, kur būs pieejama iespēja Kļūt par testētāju (angliski: Become a tester). Pēc reģistrēšanās Android Auto beta versiju var lejupielādēt no Play veikala.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt