Programmatūra

Google aptur savas Plex maksājumu lietotnes projektu

Uzņēmums Google ir pārtraucis darbu ar savu pakalpojumu Plex, kura mērķis ir ļaut veikt dažādas ierastas bankas funkcijas, izmantojot Google Pay maksājumu lietotni. Šim pakalpojumam bija jāļauj lietotājiem reģistrēties vēstures pārbaudēm vai krājkontiem, ko piedāvā dažādas tradicionālās bankas. Saskaņā ar Wall Street Journal ziņojumu Google atcēla projektu vairāku nokavēto termiņu dēļ, kā arī tāpēc, ka izpilddirektors, kurš vadīja projektu, pameta kompāniju.

Saskaņā ar ziņojumiem, kas tika saņemti pirms uzņēmums atklāja programmu, Plex nebija paredzēta, lai Google varētu tiešā veidā konkurēt ar bankām. Tā vietā Google plānoja sadarboties ar dažādām finanšu iestādēm, kas būtu nodrošinājušas kontus bez ikmēneša maksas un bez minimālām bilancēm. Tāpat kā dažas citas tiešsaistes bankas, Google lietotne ļautu lietotājiem uzstādīt iekrājumu mērķus un veikt automātiskus pārskaitījumus.

Piektdien Google e-pasta ziņojumā The Verge ziņu portālam norādīja, ka joprojām uzskata, ka patērētāji vēlas vienkāršāku apmaksas procesu, iepērkoties gan tiešsaistē, gan dzīvē. Iespējams, ka kādā brīdī Google Pay parādīsies dažas no Plex lietotnes funkcijām.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti