Google Android Auto Kalendārs sniegs norādes, kā nokļūt uz tikšanos

Google laiž klajā jaunu Android Auto atjauninājumu, kas ļauj automašīnas programmatūrai izmantot vairāk Smart funkcijas. Ar jauno atjauninājumu būs atkal pieejama Kalendāra lietotne, kas ļaus saņemt informāciju par nākamo tikšanos un, ja esat pievienojis tās vietu, saņemt braukšanas norādījumus uz to. Google 2019. gadā no Android Auto izņēma Kalendāra lietotni, aizstājot to ar pogu, kas, izmantojot Google Assistant, vienkārši skaļi izlasīja savadītos notikumus.

Ar jauno atjauninājumu Google Kalendāra lietotnei tiek pievienotas arī atbilstošas saīsnes, tāpēc, ja nepieciešams aizbraukt pēc dzimšanas dienas tortes, tiks piedāvāta iespēja zvanīt uz ceptuvi, kā arī dotas norādes, kā uz to nokļūt. Apple jau 2019. gadā ar iOS 13 atjauninājumu ieviesta līdzīgu Kalendāra funkciju, kas ļāva CarPlay lietotājiem iegūt norādes uz tikšanām un apskatīt to detaļas.

Papildus šīm funckijāsm Kalendāra lietotnē, Google arī paziņoja, ka strādās ar “agrīnās piekļuves partneriem”, lai palīdzētu izveidot jaunas Android Auto lietotnes un kategorijas, tostarp navigāciju, stāvvietu un elektroautomašīnu uzlādēšanas punktu noteikšanu. Google nav minējusi, kad šīs lietotnes varētu būt pieejamas. Ja testi būs veiksmīgi, Google jaunās lietotnes padarīs publiski pieejas un turpinās strādāt pie jaunu izveides.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt