Līdz 2030. gadam, Amazon plāno investēt Indijā vēl 15 miljardus dolāru

Pēc tikšanās ar premjerministru Narendru Modi (Narendra Modi), Amazon plāno vairāk nekā divas reizes palielināt ieguldījumus Indijā nākamajos septiņos gados.

E-komercijas grupa līdz šim Indijā ir ieguldījusi aptuveni $11 miljardus, un līdz 2030. gadam plāno ieguldīt vēl $15miljardus, piektdien sacīja Amazon izpilddirektors Endijs Džasijs (Andy Jassy). Lielākā daļa jaunā kapitāla, visticamāk, ir paredzēta AWS (Amazon web servicespaplašināšanai Indijā.

Indija ir galvenais Amazon ārzemes tirgus, kaut vai tāpēc, ka pēdējos ceturkšņos firma ir slēgusi daudzus uzņēmumus valstī. “Walmart”, Amazon globālā sāncense, arī šogad Indijā iztērējusi vairāk nekā $2.5 miljardus.

Google galvenais izpilddirektors Sundars Pičai (Sundar Pichai) piektdien paziņoja, ka kompānija atvērs globālo fintech operāciju centru GIFT (Gujart International Finance Tec-City) pilsētā, Gudžaratas štatā.

N. Modi vizīte ASV šonedēļ piesaistījusi virkni citu augsta līmeņa saistību. ASV atmiņas mikroshēmu firma Micron paziņoja, ka ieguldīs līdz pat $825 miljoniem savā pirmajā DRAM un NAND montāžas un testēšanas uzņēmumā Indijā, savukārt Applied Materials apņēmās četru gadu laikā ieguldīt $400 miljonus jaunā inženiertehnoloģiju centrā.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt