Jaunumi

Google PR meklēšanai pievieno jaunus dzīvniekus. Kā tos apskatīt?

2019. gada maijā Google I/O izstrādātāju konferencē paziņoja, ka Google meklēšanas rezultātiem ir pievienota visai interesanta funkcija – uzlaboti realitātes modeļi, kas ļauj lietotājiem aplūkot meklēšanas rezultātu kā 3D attēlu. Pagājušajā nedēļā meklēšanas rezultātiem pievienoti vairāki jauni dzīvnieki.

Uzņēmums Google ir pievienojis 50 jaunus dzīvniekus paplašinātās realitātes (PR) meklēšanai. Sarakstam pievienoti tādi dzīvnieki kā žirafe, govs, zebra, cūka, nīlzirgs un citi.

Lai šos dzīvniekus atrastu savā apkārnē, vienkārši meklējiet dzīvnieka nosaukumu Google mobilajā lietotnē un tarp rezultātiem izvēlieties “skatīt 3D”.  Ne visi viedtālruņi piedāvās funkciju, attēlot dzīvniekus savā apkaimē, taču, visos viedtālruņos būs iespēja apskatīt tos uz balta fona.

Kad Google pagājušajā gadā uzsāka 3D dzīvnieku izvietošanu meklēšanā, bija pieejami tikai daži dzīvnieki, kā piemēram, tīģeris, lauva, vilks un suns. Martā meklēšanai tika pievienoti jauni dzīvnieki, tostarp aligatori, pīles un eži. Augustā Google padarīja paplašinātajā realitātes meklēšanā pieejamus arī aizvēsturiskus radījumus un vēsturiskus artefaktus.

Jāsaka, ka paplašinātās realitātes dzīvnieku meklēšana ir visai interesanta un to ir vērts izmēģināt. Tikai, kad to izmēģiniet, atcerieties nogriezt viedtālrunim skaņu, jo atverot, piemēram, 3D žirafes attēlu, viedtālrunis līdz ar žirafes attēlošanu, atskaņos visai skaņas džungļu skaņas.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti