Jaunumi

Google Calendar jaunā fokusa funkcija varēs automātiski noraidīt sapulces

Dažkārt darba dienas laikā, kad tiek rīkota viena sapulce pēc otras, ir grūti atrast laiku darbu izpildei. Šī iemesla dēļ uzņēmums Google savam kalendāram ir pievienojis jaunu fokusa funkciju, kas palīdzēs vairāk uzmanības veltīt darbam un automātiski noraidīs sapulces, uz kurām lietotājs tiks ielūgts laikā, kad kalendārā jau ir ielikti citi plāni.

Lai izmantotu jauno fokusa funkciju, atrodiet austiņas ikonu. Tai iespējams piešķirt dažādas krāsas, lai viegli atšķirtu no pārējiem ierakstiem kalendārā. Šeit arī atradīsiet iespēju ļaut funkcijai automātiski noraidīt sapulces, kas tiek ieplānotas fokusa laikā. Jaunā statistika arī parādīs, cik daudz laika pavadiet sapulcēs, bet cik daudz laika atveltīts fokusa funkcijai.

Google savā bloga ierakstā raksta, ka jaunā funkcija nebūs pieejama visiem kalendāra lietotājiem, bet gan Google Workspace Business Standard, Business Plus, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Teaching & Learning Upgrade, Education Standard, Education Plus un Nonprofits klientiem.

Atbildēt

Līdzīgi raksti