Jaunumi

Google Calendar saņems iespēju sākt grupas sarakstes uzreiz no izveidotā notikuma

Google pievieno jaunu pogu Google Calendar (kalendāra) notikumiem mobilajā tālrunī un tīmeklī, kas atvērs saraksti ar sapulces dalībniekiem. Uzņēmums Google šogad klientiem ir laidis klajā Hangouts Chat atkārtotu versiju un ir lēni pievienojis vairāk līdzekļu galvenajai Gmail lapai, tostarp  Google Meet video tērzēšanu.

Kalendārā izveidotajos notikumos vai pasākumos blakus dalībnieku sarakstam tiks parādīta jauna tērzēšanas poga. Agrāk Google tikai piedāvāja iespēju nosūtīt e-pastu dalībniekiem par sapulci, bet, tā kā uzņēmums ir cieši integrējis tērzēšanu un Gmail, šim jaunajam papildinājumam ir liela nozīme. Tērzēšanu ar dalībniekiem var sākt pirms sapulces, sapulces laikā vai pēc tās. Pēc noklusējuma šis līdzeklis tiks ieslēgts.

Google raksta, ka automātiskās grupas tērzēšana “attiecas tikai uz jūsu organizācijas dalībniekiem, ārējie dalībnieki nav iekļauti tērzēšanas grupā”. Tādējādi dažiem dalībniekiem var tikt aiztaupīti papildu ziņojumi.

Dažiem, iespējams, nepatiks izmantot jaunu ziņojumapmaiņas rīku, bet daži, iespējams, novērtēs jaunās iespējas, kas varētu ietaupīt laiku.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti