Programmatūra

Google Foto iegūs jaunus attēlu rediģēšanas rīkus

Arī mūsdienās, kad ir pieejami dažādi papildus rīki, kā arī viedtālruņu kameras ir visai augstas kvalitātes, ne vienmēr attēli sanāk tādi, kādus tos vēlētos. Ja tā gadās, lielisks sabiedrotais parasti ir attēlu rediģēšanas rīki. Google, savas izstrādātāju konferences laikā paziņoja par jauniem Photos lietotnes mākslīgā intelekta rediģēšanas rīkiem.

Jaunais rīks piedāvā nedaudz vairāk kā tikai piesātinājuma vai gaismu un ēnu rediģēšanu. Rīka demonstrācijas laikā redzams, kā ar Magic Editor iespējams cilvēku novietot attēlā kādā citā vietā, bet tos, kas fonā šķiet lieki – vienkārši izdzēst no bildes.

Šie rīki patiesībā jau tiek gaidīti jau kādu laiku. Uzņēmums bloga rakstā min, ka jau kopš Google Photos ieviešanas 2015. gadā, attēlu rediģēšanai ticis izmantots mākslīgais intelekts. Magic Editor jaunais rīks virzīs to tālāk un piedāvās veikt arvien vairāk izmaiņas.

Pagaidām nav zināms, kad jaunais rīks būs pieejams. Zināms, ka tas būs pieejams šī gada laikā un, ka vispirms testa ietvaros rīku piedāvās izmantot Pixel viedtālruņu īpašniekiem.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti