Arī Google Meet saņems video fonus

Videozvani pakalpojumā Google Meet jau drīzumā kļūs mazliet izklaidējošāki. Uzņēmums ir paziņojis, ka tā videokonferenču programmā nu būs pieejami arī video foni.

Google savā videokonferenču rīkā pirmo reizi pievienoja iespēju izmantot pielāgotu fonu pagājušā gada oktobrī, mēģinot panākt sāncenšus Zoom un Microsoft Teams.

Tomēr tagad Google Meet lietotāji papildus statiska attēla izmantošanai varēs aizstāt savu fonu ar video. Pagaidām gan lietotāji var izvēlēties tikai no trim Google veidotiem video, kuros redzama klase, ballīte vai mežs. Dīzumā būs pieejamas vēl citas iespējas.

Papildus tam, ka video zvani ir daudz jautrāki un ļauj parādīt savu personību, izmantojot pielāgotu fonu vai video fonu, var slēpt apkārtējo vidi, lai aizsargātu lietotāja konfidencialitāti.

Video foni tagad tiek pakāpeniski izlaisti lietotājiem visā pasaulē. Jaunās funkcijas ieviešana tiks pabeigta līdz jūnija vidum. Lai gan video foni vispirms būs pieejami, izmantojot Google Meet tīmeklī, tuvāko mēnešu laikā uzņēmums tos plāno padarīt pieejamus arī mobilajām ierīcēm.

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt