Jaunumi

Google Meet saņem jaunas funkcijas

Google Meet videokonferenču rīks saņem jaunus video filtrus un papildinātas realitātes efektus personīgiem zvaniem iOS un Android, paziņojis meklēšanas gigants. Tie ir pieejami, izmantojot video plūsmas apakšējās labās puses ikonu sarunas laikā, kas atver dažādu efektu piedāvājumu, kurā pieejami krāsu filtri un animēti papildinātās realitātes efekti. Lielākā daļa filtru un efektu ir pieejami tikai personiskajiem Gmail kontiem. Darbvietas lietotājiem tiek piedāvāti nedaudz profesionālāki rīki, kā piemēram, fonu izpludināšana un dažādi virtuālie foni.

Jaunie video efekti ir piemērs tam, kā Meet pārslēdzas no uzņēmuma un biznesa lietotājiem uz privātpersonām. Filtri ir ļoti līdzīgi tiem, kas jau ir pieejami Google Duo video tērzēšanas pakalpojumā, kas piemērots tieši personīgajai lietošanai.

9to5Google iepriekš ziņoja, ka Duo varētu tikt aizstāts ar Meet videokonferences rīku, kas pieejams ikvienam nevis tikai darba vajadzībām. Google piedāvā visai plašu pakalpojumu klāstu un dažkārt tajā ir visai viegli apmaldīties un atrast piemērotāko katrai situācijai.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti