Programmatūra

Google Meet turpmāk brīdinās lietotājus, kas radīs atbalsi

Visticamāk ikviens, kas ir piedalījies kādā videokonferencē, ir dzirdējis nepatīkamo atbalss troksni, ko var netīšām radīt kāds sapulces dalībnieks. Lai novērstu šo problēmu, Google Meet turpmāk brīdinās lietotājus, kas, iespējams, rada atbalsi. Šos jaunumus tehnoloģiju gigants pirmdien paziņoja sava bloga ierakstā.

Šobrīd ir grūti zināt, vai radāt kaitinošu atbalsi sapulces dalībniekiem, ja vien viņi nepārtrauc sapulci, lai jums to pastāstītu. Google jaunajiem brīdinājumiem ir jāpalīdz mazināt šādas nepatīkamas situācijas.

Google apgalvo, ka Meet jau kontrolē audio, lai noņemtu atbalsi. Taču tas nevar uzskaitīt visus skaļruņus un mikrofona konfigurācijas, kuru dēļ tiek atgriezta skaņa. Jaunais atbalss brīdinājums tiek parādīts gan kā sarkans punkts Meet interfeisā, gan kā paziņojums un teksta brīdinājums. Noklikšķinot uz paziņojuma, tiek piedāvāts veikt darbības, kas novērstu atbalsi. Tās ietver mikrofona skaņu, skaļruņa skaļuma samazināšanu vai pārslēgšanos uz austiņām.

Google apgalvo, ka jaunie atbalss brīdinājumi tagad tiek izplatīti Google Workspace un G Suite Basic un Business klientiem. Jaunie brīdinājumi tiks izlaisti 15 dienu laikā. Tie pēc noklusējuma ir ieslēgti, un, lai tos ieslēgtu, nav nepieciešama administratora iejaukšanās.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti