Google Pixel 4A varētu būt daudz lētāks nekā iPhone SE 2020

Par Google Pixel 4A ir noplūdusi jau pietiekami daudz informācijas, taču tālrunis vēl nav saņēmis palaišanas datumu. Tomēr tas neliedz iegūt informāciju par svarīgiem ierīces aspektiem, piemēram, cenu.

Sākotnēji Google Pixel 4A tika novērtēts līdzīgi iPhone SE 2020 cenu aspektā. Tika paredzēts, ka ierīces palaišanas cena būs 399 USD (~365 Eur) par bāzes variantu. Tomēr jaunās noplūdes liecina, ka tas varētu būt lētāks nekā iPhone SE 2020.

Saskaņā ar 9to5Google, uzņēmums piedāvās Pixel 4A bāzes variantu par cenu 299 USD (~275 Eur). Tas būtu ierīces variants, kas aprīkots ar 64 GB iekšējo atmiņu. Lai izlīdzinātu salīdzinājumu apstākļus, mēs varam salīdzināt Pixel 4A 128GB variantu ar iPhone SE 2020 bāzes variantu (128 GB iekšējā atmiņa). Saskaņā ar noplūdi Pixel 4A arī šajā variantā piedāvās samazinātu cenu pret iPhone SE 2020. Paredzams, ka Pixel 128 GB variants tiks laists tirgū par cenu 349 USD (~320 Eur).

Tiek uzskatīts, ka ierīces palaišana tirgū varētu notikt pirms 22. maija. Vodafone Germany informācija, kas ir pieejama vācu vietne Caschys Blog, atklāja, ka Pixel 4A pārdošanā valstī sāksies ar 22. maiju.

Pixel 4A būs aprīkots ar Snapdragon 730 mikroshēmojumu. Paredzams, ka displejs būs 5,81 collu OLED ar Full HD + izšķirtspēju. Baterijas apjoms būs 3080 mAh ar 18W ātro uzlādi. Galvenā kamera būs 12.2 MP un selfija kamera nodrošinās 8 MP.

Avots: Livemint

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

 1. Kā šis tālrunis saņems palaišanas datumu? Vai tas būs pa pastu vai ar kurjerpiegādi? Kur šo tālruni plānot palaist? Kosmosā? Varbūt jūrā no doka? Saskaņā ar 9to5Google … kas ir 9to5Google – tas ir kāds kodificējies normatīvā akta nosaukums? Līdzīgi kā, piemēram, pamatlikums, Satversme, Konstitūcija? Tas būtu ierīces variants, kas aprīkots ar 64 GB iekšējo atmiņu. — tā arī nesapratu, ierīce būs ar norādīto iekšējās atmiņas apjomu vai nebūs? Vēlos uzzināt vairāk par “salīdzinājuma apstākļu izlīdzināšanu” – nojaušu, ka tā ir jauna analītiska metode, kas Latvijā vēl nav pārāk plaši pazīstama, tāpēc labprāt par to uzzinātu vairāk no autora, kas noteikti ir zinošāks šajās lietās.

  1. Kā šis tālrunis saņems palaišanas datumu? – Tiklīdz par to oficiāli paziņos.
   Kur šo tālruni plānot palaist? – Ja vajadzēs gan jau nosūtīs arī kosmosā. Bet kā minēts rakstā, tad šobrīd Vācijā.
   9to5Google – Šo jau nu tā kā vari iekopēt Google un atradīsi, kas tas tāds ir, ja nu galīgi par to nekas nav dzirdēts.
   Tas būtu ierīces variants, kas aprīkots ar 64 GB iekšējo atmiņu. – Ierīce būs pieejama ar 64 GB vai 128 GB iekšējo atmiņu.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt