Izklaide

Harija Pottera papildinātās realitātes spēlei ir jauks risinājums COVID-19 karantīnai.

Harry Potter: Wizards Unite – Pokemon Go līdzīgai papildinātās realitātes Harija Pottera spēle nav īpaši piemērota spēle pašreizējai pasaulei, kurā pašizolēti cilvēki mēģina novērst jaunā koronavīrusa izplatību.

Atšķirībā no vairuma spēļu, kas šobrīd gūst popularitāti tādēļ, ka nogairlaikoti cilvēki sēž mājās Wizards Unite (līdzīgi kā Pokemon Go) gandrīz pilnībā balstās uz izpēti ārā un tikšanos ar citiem cilvēkiem sabiedriskās vietās – tieši tas, ko cilvēkiem pašlaik vajadzētu izvairīties darīt.

Kā spēlēt GPS balstītu spēli, kad nevar iziet no mājas?

Par laimi, Wizards Unite izstrādātājiem ir risinājums un tā pamats ir elements no oriģinālās daiļliteratūras: Bruņinieka Autobuss, kuru pievienoja spēlei, lai spēlētāji varētu izbaudīt maģiskos divkauju izaicinājumus, neapmeklējot reālās pasaules “Cietokšņa” lokāciju. Tas ir ļoti līdzīgs attālinātajiem reidiem, kurus nesen ieviesa Pokemon Go spēlē, lai palīdzētu mājās sēdošiem spēlētājiem.

Spēlētāji varēs uzspiest uz jaunās “Bruņinieka Autobusa” pogas uz kartes, kas aizvedīs tos uz Cietoksni, kas atrodas Hogwarts pilī. Atrodoties tur, spēlētāji varēs turpināt kaujas ar pretiniekiem, izmantojot Rūnakmens piederumus, kurus tāpat varēja izmantot parastos cietokšņos.

Bruņinieka Autobusa funkciju var ļoti labi izskaidrot un tā iederas spēlē, jo Harija Pottera pasaulē šis autobus kalpoja kā ārkārtas transports raganām un burvjiem, kuriem vajag kādu veidu, lai nokļūtu konkrētā vietā.

Jaunā funkcija nav ierobežota tikai uz paškarantīnas laiku, jo kā saka officiālajā paziņojumā, Bruņinieka Autobuss paliek spēlē uz visu laiku. Tas nozīmē, ka spēlētāji, kuriem nav fiziskas iespējas piekļūt Cietoksnim varēs baudīt šo iespēju arī tas, kad pasaule atkal atvērsies.

Avots: TheVerge.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti