Ierīces

Huawei P30 Pro ļauj uzņēmumam apiet ASV tirdzniecības aizliegumu

Huawei pašlaik nav atļauts veikt darījumus ar ASV uzņēmumiem un otrādi, jo viņi tiek iekļauti ASV uzņēmumu melnajā sarakstā.

Tomēr pirms iekļaušanas šajā sarakstā uzņēmums 2019. gadā bija izlaidis Huawei P30 sēriju, kas bija pēdējais Huawei tālrunis, kas turpināja piedāvāt piekļuvi Google Play pakalpojumiem.

Uzņēmuma turpmākajiem izlaidumiem vairs nav pieejams Google Play, taču izskatās, ka Huawei ir izdevies apiet šo aizliegumu, izlaižot Huawei P30 Pro “New Edition”. Tas būtībā izmanto nepilnību, kurā ierīces, kas izgatavotas pirms ievietošanas sarakstā var turpināt izmantot un piekļūt programmatūrai un aparatūrai, ko izgatavojuši ASV uzņēmumi, piemēram, Google.

Runājot par specifikācijām un funkcijām, Huawei P30 Pro New Edition būtībā ir tāds pats kā tā priekšgājējs, izņemot to, ka tagad tas darbosies operētājsistēmā Android 10. Tas nozīmē, ka, ja pagājušajā gadā esat palaidis garām iespēju iegādāties tālruni un vēlaties Huawei klausuli, kas joprojām sniedz piekļuvi Google lietotnēm un pakalpojumiem, tad to varētu būt vērts apdomāt.

Jaunā tālruņa modeļa cena būs aptuveni USD 815 (~750 Eur), un sākotnēji tas tiks izlaists Vācijā 1. jūnijā.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti