Huawei prezentē jaunāko lietotāja saskarni EMUI10

Aizvadītajā nedēļā Huawei izstrādātāju konferencē (Huawei developer conference) oficiāli pasaulei tika prezentēta jaunā EMUI10 lietotāja saskarne. EMUI10 nodrošina dažādiem scenārijiem piemērotas darbības, proti – audio un video zvanus dažādos apstākļos, biznesa uzdevumu savienojamību starp dažādām iekārtām, kā arī saziņu transportlīdzekļu viedajās sistēmās. Tajā pašā laikā iespēja izmantot EMUI10 dažādās viedierīcēs samazina izstrādes izmaksas un paaugstina efektivitāti.

EMUI10 piedāvā trīs galvenos uzlabojumus: UX dizains, visaptveroša pieredze un jauns vienmērīgas darbības standarts. EMUI10 Beta versija tiks pārbaudīta iekšēji ar Huawei P30 sēriju un citiem modeļiem 8. septembrī. EMUI10 būs pieejama nākamās paaudzes Mate sērijas produktiem.

EMUI10 lietotāja saskarnē ir pieejams tumšās tonalitātes jeb dark mode režīms, lai sniegtu lielāku vizuālo komfortu lietotāja acīm. Pētījumi liecina, ka cilvēka acs krāsas un piesātinājumu uztver atšķirīgi atkarībā no tā, vai tiek izmantots gaišs vai tumšs fons. Tumšais režīms uzlabo gan krāsu kontrastu starp tekstiem un tumšo fonu, gan tekstu un sistēmas ikonu krāsu, rezultātā nodrošinot vizuālo konsekvenci, komfortu un salasāmību. Vairāk EMUI10 UX dizaina iezīmju tiks prezentētas EMUI UX dizaina koncepcijas atklāšanas pasākumā 10. augustā.

EMUI10 ir revolucionāra tehnoloģija, kas padara iespējamus HD video zvanus starp vairākām ierīcēm. Lietotāji var veikt audio un video zvanus jebkurā laikā un vietā. Zvanot ienākošajam zvanam, lietotājs var izvēlēties atbildēt, izmantojot viedo skaļruni. Vai arī, ja tas ir videozvans, lietotājs var atbildēt, izmantojot televizoru, transportlīdzeklī iebūvētu ierīci, vai pat nosūtīt reāllaika video no drona. Viedtālrunis un dators var koplietot ekrānus, lai varētu viegli apmainīties ar datiem.

Huawei nepārtraukti uzlabo iekārtu drošību. Papildus produkta lietošanas pieredzes uzlabošanai, tas veido arī visaptverošu drošības sistēmu. Uzņēmums nostiprina padziļināto drošības aizsardzības sistēmu, izmantojot pašu veidotu aparatūru un programmatūru, kā arī īpašu mikroshēmu kā drošības un uzticamības pamatu. Tikai autentificētas lietotāja ierīces var savienot ar citām lietotāja ierīcēm, un, lai nodrošinātu absolūtu datu pārraides drošību, komunikācija starp ierīcēm tiek šifrēta.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt