Tehnika

Hyundai publicējis jaunas elektroautomašīnas iespējamo dizainu

Pavisam nesen Hyundai atklājis jaunu elektroautomašīnu Prophecy, kas visai līdzinās Porsche 911 un Tesla Model 3 apvienojumam.

Jaunajam auto vajadzēja tikt atklātam nu jau atceltajā 2020. gada Ženēvas motoršovā. Hyundai šobrīd ir atklājis tikai paša auto dizainu, nav zināma automašīnas specifikācija, kā arī nav skaidrs, kad tiks uzsākta tās ražošana. Automašīna šobrīd ir dizaina objekts, kas sniedz priekšstatu par to, kāda varētu izskatīties Hyundai nākotnes elektroautomašīna.

Jaunā Prophecy ir visai eleganta. Tai nav kantainu vai asu stūru – pat automašīnas jumts veidots no izliektas formas. Interesantie, unikālie lukturi izceļas uz automašīnas melnās, piesātinātās krāsas. Salona dizains ir minimālistisks, ar eleganti ziliem toņiem, skārienjutīgu, lielu ekrānu ierastā automašīnas paneļa vietā.

Viens no pārsteidzošākajiem faktiem par šo elektroautomašīnu – tai nav stūres. Hyundai iztēlojas, ka Prophecy varētu būt augsts autonomijas līmenis. Tā vietā ir divas sviras – viena centrā un viena vadītāja sānu durvīs, kas ļauj automašīnu vadīt pa labi un pa kreisi. Prophecy pavisam noteikti it futūristiksa un eleganta dizaina automašīna – atliek vien cerēt, ka Hyundai šo projektu īstenos un mums būs iespēja to redzēt ielās.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti