Tehnoloģiju jaunumi

Intel aprīkotie klēpjdatori varētu kļūt vēsāki

Sakarā ar klēpjdatoru projektēšanas veidu, kas parasti tiek veidots kā viegls un mazs, lai būtu viegli pārnēsājams ir jasamierinās ar dažiem trūkumiem, piemēram, attiecībā uz tā atdzišanu jeb dzesēšanu. Tas ir attiecībā pret stacionāriem datoriem, kur to lieluma dēļ tas ļauj labāk ventilēt un atdzesēt sistēmu. Tomēr nākotnes ar Intel aprīkotie klēpjdatori varētu atrisināt termiskās problēmas.

Saskaņā ar DigiTimes ziņojumu, tiek baumots, ka Intel plāno paziņot par jaunu termo moduļa dizainu, kur tas potenciāli varētu ļaut labāku siltuma izkliedi. Iespējams, ka šis jaunais dizains palīdzēs labāk izkliedēt siltumu un pastiprinās dzesēšanu pat par 25–30%, kas patiesībā ir diezgan liels uzlabojums.

Pašreizējie siltuma moduļi parasti atrodas starp klēpjdatora ārējo tastatūru un klēpjdatora apakšējo pamatni. Tomēr, ja baumas ir patiesas, Intel dizains varētu aizstāt esošo variantu ar tvaika kameru un aiz ekrāna izmantot arī grafīta loksni, kas varētu palīdzēt palielināt kopējo siltuma izkliedes procesu.

Tiek uzskatīts, ka, izmantojot šo jauno risinājumu, tas varētu ļaut klēpjdatoru ražotājiem radīt vairāk fanātisku klēpjdatoru un galu galā arī samazināt datoru kopējo izmēru, padarot tos vēl vieglākus.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti