Jaunais USB savienojums – līdz 80 Gb/s?

Nākamā USB savienojuma versija varētu būt viens no ātrākajiem savienotājiem, ko līdz šim esam redzējuši. USB Promoter group apgalvo, ka USB 4 2.0 spēs sasniegt līdz pat 80 Gb/s datu raidīšanas ātrumu, dubultojot to, ko spēj orģinālais USB 4 un pat Thunderbolt 4.

Kaut reālā tehniskā specifikācija pagaidām nav publicēta, šodien The Promoter Group informēja, ka USB 4 2.0 versija varēs veikt operācijas ātrumā, kas var sasniegt līdz 80 gb/s, izmantojot jaunas arhitektūras tehnoloģiju. Džo Baličs, USB-IF pārstāvis arī apstiprināja, ka iepriekš iegādātie USB 4 kabeļi, kuru specifikācija pašlaik ļauj sasniegt operāciju ātrumus līdz 40 Gb/s, nākotnē varēs veikt solīto USB 4 2.0 divreiz lielāko ātrumu. USB 4 2.0 izmantos Type-C savienojumu, kas jau bija gaidāms.

USB Type-C savienojuma ieejas, Avots: TheRegisti no Unsplash

Baličš nepaskaidroja, kā tas tehniski ir iespējams, bet minēja, ka šis bija viena no prasībām izstrādājot jaunā USB kabeļa tehnisko specifikāciju. Detalizētāka informācija par to, kā šis galvu lauzošais ātrums ir iespējams, tiks publicēta, kad pilna tehniskā specifikācija būs finalizēta. Šī informācija gaidāma pirms USB DevDays izstrādātāju konferences, kas ieplānota no 1. līdz 2. novembrim Sietla, ASV un no 15. līdz 16. novembrim Seulā, Dienvidkorejā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt