6 jaunas filmas un seriāli, ko noskatīties šonedēļ

Jūnijs bijis dāsns ar lērumu seriāliem kā Bridgerton un The Boys, bet potenciāli godalgotu izklaižu vasara tikai sākas.

Nēdēļas nogales sensācija ir FX augsti atzītā kulinārā drāma The Bear, kas atgriežas ar trešo sezonu, gan Hulu, gan Disney Plus. Taču tas nav vienīgais apskates vērtais sižets.

The Bear 3. sezona (Hulu, Disney Plus)

Tikai daži seriāli ir baudījuši tik lielu un ātri iegūtu slavu, turklāt ar salīdzinoši zemu budžetu. Nav pārsteigums, ka trešo sezonu sagaida augsta latiņa. Jaunajās sērijās Karmijs un uzņēmums cīnās ar izaicinājumiem, kas saistīti ar augstas klases restorāna atvēršanu. 

Kritiķi apraksta trešo sezonu kā “lielisku” un “stresainu”, bet dažubrīd pat “bezmērķīgu” un “nekārtīgu”. Iespējams, pirmo sezonu triumfs sāk izzust, tomēr noteikti ir vērts to apskatīt. 

A Family Affair (Netflix)

Jaunākā Netflix romantiskā komēdija, A Family Affair, pulcē Zaku Efronu, Nikolu Kidmani un režisoru Ričardu Lagravenīzu. 

Komēdija fokusējas uz Zāru, jaunu sievieti, kura strādā kā personīgā asistente augstprātīgai Holivudas zvaigznei. Pēkšņi viņa atklāj, ka priekšniekam ir slepenas romantiskās attiecības ar viņas māti, atraitni. Kas varētu noiet greizi?

Kritiķi to ir aprakstījuši kā “The Idea of you atdarinājumu” un filma “nelietderīgi izmanto zvaigžņu talantu”. 

Land of Women (Apple TV Plus)

Desperate Housewives zvaigzne Eva Longorija nedēļas nogalē iejutīsies Land of Women vidē.

Sešu sēriju adaptācijā Sandras Barnedas romānam ar tādu pat nosaukumu sekosim līdzi Ņujorkas sabiedrībai dāmai. Pēc iepīšanās vīra finansiālajā skandālā, viņai nākas lielpilsētu nomainīt pret mazu pilsētu Spānijas ziemeļos. 

Pirmās divas sērijas “skaistās un patīkamās” drāmas – kā to sauc kritiķi – ir pieejamas Apple TV Plus. Pārējās lēnām pievienosies katru ceturtdienu līdz 24. jūlijam. 

WondLa (Apple TV Plus)

Septiņu sēriju Skydance adaptācija, The Search for WondLa, fokusējas uz Evu. Viņa ir ziņkārīga tīne, kuru uzaudzināja māte, robots. Eva, izkļūstot no sava bunkura, atklāj savādu planētu, kur dzīvo citplanētieši un citas radības. 

My Lady Jane (Prime Video)

Notikumi risinās 16. gadsimta Tjudoru Anglijā. Astoņas sērijas, kur savīti dažādi žanri, ir adaptācija 2016. gada romānam ar tādu pat nosaukumu. Tā ir alternatīva vēsture, kur pusaudzei Lēdijai Džeinai Grejai netika nocirsta galva pēc deviņu dienu valdīšanas.

Kritiķi to aprakstījuši kā “priecīgi traku” un “bezgalīgi skatāmu”. 

I Am: Celine Dion (Prime Video)

Šīs nedēļas pirmā un vienīgā dokumentālās filmas izvēle ir – I Am: Celine Dion.

Oskara kandidāte Irēna Teilore ir aiz šīs filmas, kur visi starmeši vērsti uz Kanādas superzvaigzni. Tiek apskatīta maz zināmā cīņa ar dzīvi graujošu neiroloģisku slimību, ko papildina mūzika un uzstāšanās, kas veidoja viņas karjeru.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt