JBL izziņo jaunos Quantum gaming austiņu modeļus

Ja lūkojat pēc jauna gaiming audio komplekta, jums noteikti jāzin, ka CES 2020 JBL ir paziņojis par savu jauno Quantum datorspēļu austiņu klāstu, kurā lietotājiem būs iespēja iegādāties septiņus dažādus gan ar vadu savienojumu, gan bezvadu modeļus.

Tas ietver JBL Quantum 100, JBL Quantum 200, JBL Quantum 300, JBL Quantum 400, JBL Quantum 600, JBL Quantum 800 un JBL Quantum One. Visas austiņas būs over-ear modeļu tipa, kas nozīmē, ka ausu tasītes noturēsies apkārt ausīm, nevis uz pašām ausīm.

Šis nodrošinās labāku ārējo trokšņu izolāciju un arī labāku soundstage. Daži modeļi, piemēram kā Quantum 800 un Quantum One, piedāvās arī active noise cancellation. Sarakstu papildina arī JBL QuantumSOUND Signature, kas palīdzot spēlētājiem labāk saprast, kur atrodas viņu ienaidnieki, no kurienes nāk šāvieni, un tā tālāk.

Ja esat ieinteresēts iegādāties kādu modeli, austiņu cena sākas ar 39.99 EUR par Quantum 100 un tā sasniegs 249 EUR par Quantum One. Tie būs pieejami arī nākamajā aprīlī.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Kurā spēlē vajag tik augstas skaņas kvalitātes austiņas, it īpaši ņemot vērā ka spēles laikā geimeris jebkurā gadījumā koncentrējas uz spēli, ĻOTI šaubos ka viņš tik uzmanīgi klausīsies spēles skaņā. Un vēl pa 249 EUR, nu nezinu…

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt