Dāvanas priekš IT cilvēka

Kā zināms, cilvēkiem Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, un visi gaida Ziemassvētku vecīti ar dāvanām. Bet ko tad īsti dāvināt kādam sev tuvam cilvēkam, ģimenei vai draugam? Tas manuprāt nebūs tik grūti un katrs varēs atrast piemērotāku dāvanu. Bet ko uzdāvināt IT cilvēkam? Tas gan var būt izaicinājums. Apskatīsim dažas dāvanas, kas, iespējams, varētu pat būt interesantas IT cilvēkam.

Elektronikas tīrīšanas gumija
Cilvēkam, kam ir svarīga tīra sava datora tastatūra, noteikti varētu patikt elektronikas tīrīšanas gumija un tā var būt lieliska dāvana Ziemassvētkos tieši IT cilvēkam. Tas attīra datorus, tastatūras, biroja iekārtas un visu veidu elektroniku un citus rīkus.

Gripmaster Hand Exerciser
Gripmaster Hand Exerciser ir ideāla dāvana cilvēkiem, kuri visu dienu strādā pie datora. Daudzi aizmirst, ka viņu rokas, plaukstas un pirkstus nepieciešams arī vingrināt. Gripmaster Hand Exerciser būs lielisks rīks rokas, plaukstas un pirkstu vingrināšanai.

VR – virtuālās realitātes brilles
Lieliskai atpūtai un izklaidei laba dāvana būs virtuālās realitātes brilles.

Happy man working with modern, vr glasses

Daudzfunkcionāls USB lādētājs
Daudzfunkcionāls lādētāju komplekts, kas ietver slāni ātrgaitas USB ar diviem universāliem portiem, lai vienlaicīgi uzlādētu vairākas ierīces.

Ember temperatūru kontrolējoša termokrūze.
Ember termokrūze, kas saglabās jūsu tēju vai kafiju vēlamajā temperatūrā. Termokrūze ir vienkārša un eleganta. Ember ir pievienota ierīce, kuru var lietot atsevišķi vai izmantojot lietotni. Lietotne ļauj attālināti mainīt temperatūru, “nosaukt” savu krūzi vārdā un izveidot iestatījumus.

Virtuālā infrasarkanā tastatūra
Izmantot šo virtuālo infrasarkano staru tastatūru jūs varat jebkurā vietā. Virtuālais infrasarkano staru tastatūras projektors ir mobilā tālruņa izmēros, tomēr tas ļauj jums izmantot pilna izmēra tastatūras funkcijas – ar papildu bezvadu tehnoloģijas Bluetooth priekšrocībām.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt