GeForce Now zaudē spēles no Xbox Game Studios, Warner Bros un citiem

Kopš Nvidia pirms pāris mēnešiem oficiāli sāka savu spēļu straumēšanas pakalpojumu GeForce Now, pakalpojums ir zaudējis ievērojamu skaitu spēļu no lieliem spēļu izdevējiem.

Sākot no 24. aprīļa, Xbox Game Studios, Warner Bros, Interactive Entertainment, Codemasters un Klei Entertainment spēles straumēšanai caur platformu vairs nebūs pieejami – tas ir lielākais zaudējums vienā dienā līdz šim Geforce Now platformā. Activision Blizzard , Bethesda Softworks un 2K Games spēles bija vieni no iepriekšējiem noņemšanas gadījumiem.

Ņemot vērā, ka Microsoft gatavo savu spēļu straumēšanas pakalpojumu xCloud, tā lēmums nav negaidīts. Joprojām populāras Warner Bros sērijas, piemēram, Batman ArkhamLego un no Codemasters sacīkšu franšīzes, piemēram, DiRT un vēl daudzas citas spēles, drīz vairs nebūs pieejamas. Nvidia paziņoja, ka cer, ka izdevēji “atgriezīsies nākotnē“.

Tomēr abonentiem tā nav slikta ziņa, jo Nvidia arī paziņoja, ka GeForce Now ir pievienots atbalsts katrai Assassin’s Creed un Far Cry spēlei, paplašinot jau dūšīgo Ubisoft spēļu katalogu, kas tiek piedāvāti pakalpojumā.

Tiem, kas nav pazīstami ar GeForce Now, tajā tiek izmantotas spēļu licences, kuras lietotāji jau ir iegādājušies, izmantojot tādas platformas kā Steam, Uplay un Epic Games Store, un tās nav jāpērk vēlreiz. Nvidia ļauj straumēt šīs PC spēles uz Windows, macOS, Shield un Android ierīcēm caur saviem serveriem par 4,99 USD mēnesī.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt