Instagram Live tikai ‘Close Friends’ 

Instagram Live laiž klajā jaunu iespēju – veikt tiešraides tikai tuvāko draugu jeb ‘Close Friends’ sarakstam. 

Tiešraides jeb Instagram Live ir iecienīta funkcija, kā jaunais režīms palēnām tiek izlaists, lai uzrunātu privātākas mērķauditorijas. Tiešraides būs pieejamas tikai lietotāja izveidotajam ‘Close Friends’ sarakstam.

Līdz šim tiešraides bija apskatāmas jebkuram interesentam, ja veidotāja profils ir publisks. To varēja apskatīt arī tie, kuri neseko.

Visbiežāk tiešraides taisa influenceri un slavenības, lai īstajā laikā sarunātos ar saviem sekotājiem. Tomēr tagad ir iespēja komunicēt tikai ar izvēlētu auditoriju.

Meta, iespējams, ir ieviesuši šo funkciju, lai iedrošinātu arī ikdienišķus platformas lietotājus. Iespējams, tas arī ir grūdiens kultivēt autentiskas tiešsaistes pieredzes, gluži kā ar lietotni BeReal. Instagram parāda lērumu situāciju, kad šī funkcija varētu izrādīties noderīga. Tas ir, piemēram, dalīties ar ballītēm, mācību sesijām un citiem privātiem pasākumiem. 

Līdz šim Close Friends saturs ir bijis tikai stāstiņi, tātad lietotāja izvēlēti foto vai klipi. Savukārt, šis atjauninājums nodrošina jaunu un dinamisku veidu, kā mijiedarboties ar savu sekotāju pulku.

Pagaidām tiešraidei var pievienoties līdz pat 3 papildus profili. Kā arī, ja funkcija vēl nav pieejama, tad bez panikas, jo ar laiku tā nonāks visu klientu viedtālruņos. 

Avots: YugaTech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt