Šonedēļ publicētās spēles Android viedtālruņiem

Google Play veikalā pieejams plašs klāsts ar dažādām spēlēm un aplikācijām.  Patiesībā katru dienu šis klāsts tiek papildināts. Šajā rakstā apskatīsim vienas no populārākajām un interesantākajām šonedēļ publicētajām spēlēm Google Play veikalā, kas paredzētas Android viedtālruņiem.

Pokemon Rumble Rush

Pirms pāris gadiem Pokemon Rumble Rush bija pazīstama ar nosaukumu Pokeland, bet pēc pāris alfa testa versijām, spēle pazuda. Nu tā ir atgriezusies ar citu nosaukumu. Spēle ir pilna ar neatklātām salām. Galvenais varonis ceļo pa tām un sastop daudz dažādus Pokemonus.

Spēle pieejama bezmaksas.

Lejupielādēt no Google Play veikala.

The Eyes of Ara

Spēle The Eyes of Ara pāris gadus ir pastāvējusi kā datorspēle, pagājušajā gadā tikusi izlaista iOS versija, bet nu ir Android kārta. Spēlē ir ļoti krāšņa, detalizēta 3D vide. Izpētiet senu pili ar slepenām telpām, atrisiniet gadiem neatminētas sarežģītas mīklas, lai atrastu zudušos dārgumus.

Spēles cena: 4,99 Eur.

Lejupielādēt no Google Play veikala.

SiNKR 2

SiNKR tika laista klajā jau 2018. gadā, taču nu publicēta tās uzlabotā versija ar vairāk līmeņiem un iespējām – SiNKR 2. Spēle ir minimālistiska mīklu spēle, tajā ar dažādiem materiāliem jāizpilda noteikta misija, piemēram, veiksmīgi izmantojot materiālus, jāuzbūvē nepārtraukts ceļš.

Spēles cena: 2,19 Eur.

Lejupielādēt no Google Play veikala.

AFK Heroes

Jaunums no ACCESS CODE spēļu ražotāja. AFK Heroes ir lomu spēle ar briesmoņiem, cīņām, zeltu, kas jāiegūst un daudz, daudz vairāk. Jo vairāk un veiksmīgāk spēlēsi – jo stiprāks kļūs gan Tavs varonis, gan briesmoņi.

Spēles cena: 1.99 Eur

Lejupielādēt no Google Play veikala.

Daggerhood

Daggerhood pirms pāris nedēļām publicēja iOS un spēļu konsolēm. Spēle aši kļuva populāra un no šīs nedēļas tā pieejama arī Android viedtālruņu lietotājiem. Spēlē ir retro tipa, 2D skatā, tajā galvenajam varonim, jāpārvar dažādi šķēršļi, jāizvairās un pat jāuzvar daži briesmoņi, lai nonāktu līdz karalim un nolaupītu viņa zeltu un dārgumu lādes.

Spēles cena: 3,29 Eur

Lejupielādēt no Google Play veikala.

Word Forward

Word Forward ir vārdu spēle, kurā, mainot burtus vietām, nepieciešams atrast dažādus vārdus. Tiesa spēle ir angļu valodā, bet tā var būt labs veids, kā nostiprināt savas angļu valodas zināšanas, kā arī papildināt vārdu krājumu.

Spēles cena: 3,19 Eur

Lejupielādēt no Google Play veikala.

Ordia

Spēle, kas prasa visai daudz uzmanības un precizitātes. Ordia nedaudz līdzinās populārajai spēlei Angry Bird. Tajā ar vienkāršu pieskārienu jākontrolē galvenā varoņa kustības – ar īsāku pieskārienu, varonis veiks mazāku ceļu un lēnāk, bet ar garāku pieskārienu varonis pārvietosies visai ātri un veiks lielāku distanci. Līmeņi nelīdzinās cits citam, katrs nākamais ir ne tikai grūtāks, bet arī slēpj jauna tipa šķēršļus un pārsteigumus.

Spēles cena: 4,49 Eur

Lejupielādēt no Google Play veikala.

Seaside Driving

Seaside Driving spēle nedaudz atšķiras no ierastajām braukšanas spēlēm, kurās jābrauc no vienas lokācijas uz nākamo. Tajā ir vairākas trases, kas sadalītas līmeņos pēc grūtības pakāpes. Braucot trasē, iespējams iegūt monētas, par kurām pēc tam varēsiet nopirkt labākas automašīnas.

Spēle ir bezmaksas.

Lejupielādēt no Google Play veikala.

The Bonfire: Forsaken Lands

The Bonfire: Forsaken Lands spēle ir visai skaista vizuāli – miglas pilni rīti, sniegoti lauki un skaisti saullēkti. Tā ir izdzīvošanas spēle, kurā jāveido apmetne, jāvada strādnieki un jāvāc resursi, lai spētu uzvarēt briesmoņus, kas uzbrūk nakts laikā.

Spēle ir bezmaksas.

Lejupielādēt no Google Play veikala.

Godzilla Defense Force

Šajā spēlē attēlota Godzilla un dažādi citi briesmoņi no 29 filmām – gan no tām, kas uzņemtas 1954. gadā, gan tām, kas uzņemtas mūsdienās. Galvenais uzdevums spēlē – aizsargāt pilsētu no briesmoņiem. Pilsētas aizsargāšanai pieejamas kārtis ar labvēlīgiem briesmoņiem, kas cīnās pret tiem, kas uzbrūk pilsētai.

Spēle ir bezmaksas.

Lejupielādēt no Google Play veikala.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt