Preses relīzes

Izstrādāta pirmā LG iekštelpu dārzeņu audzēšanas iekārta

LG Electronics (LG) izstādē CES® 2020 prezentējis iekštelpu dārzniecībai paredzētu iekārtu, tādējādi uzņēmumam iesaistoties strauju izaugsmi piedzīvojušajā iekštelpu dārzniecības kustībā.

LG jaunā iebūvētā kolonnu tipa iekštelpu dārzniecības iekārta nodrošina modernu apgaismojuma, temperatūras un ūdens kontroli, sēklu komplektus un augšanas uzraudzīšanas aplikāciju, lai palīdzētu lietotājiem savos mājokļos audzēt uzturvielām bagātus un garšīgus dārzeņus.

LG iekštelpu dārzniecības iekārta ļauj arī iesācējam izbaudīt dārzkopības prieku. Šī inovatīvā iekštelpu dārzniecības iekārta spēj izaudzēt svaigus augus un dārzeņus visu cauru gadu, tādējādi tā ir ļoti piemērota pilsētniekiem, kā arī ikvienam citam, kurš ir izlēmis piekopt veselīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.

Šī iekārta atdarina optimālus āra apstākļus, izolētā skapīša iekšienē precīzi pieskaņojot temperatūru diennakts laikam. LED apgaismojums, mākslīgā gaisa cirkulācija un ūdens pārvalde ļauj sēklām ātri vien pārtapt par gardu recepšu un maltīšu sastāvdaļām. Šī progresīvā dārzniecības sistēma spēj izaudzēt līdz pat 24 sēklu komplektiem, kas ir pietiekami, lai četru cilvēku ģimene spētu baudīt veselīga dzīvesveida priekšrocības un kulinārijas gardumus.

Automatizētā dārzniecības risinājumu svarīga komponente ir LG necirkulējošā ūdens piegādes sistēma, kas vienmērīgi sadala precīzu ūdens daudzumu, kāds nepieciešamas augiem. Šī tehnoloģija novērš aļģu veidošanos un nomāc nepatīkamus aromātus tīrai un higiēniskai videi, kurā var augt dabīgi augi un lapu dārzeņi. Viedtelefona aplikācija palīdz lietotājiem pārvaldīt un uzraudzīt savus augus, katrā dārzniecības posmā piedāvājot noderīgus padomus, lai ik reizi nodrošinātu veiksmīgu ražu.

Sēklu komplekti, kas satur sēklas, kūdru un mēslojumu, ir paredzēti tūlītējai stādīšanai. Sākotnēji būs pieejami 20 dažādi komplektu veidi, tajā skaitā arī romiešu salāti un citu veidu lapu salāti, piemēram, rukola, cigoriņi un baziliks.

Atbildēt

Līdzīgi raksti