LG iepazīstina ar jaunām Meridian bezvadu austiņām

LG Electronics šā gada janvārī iepazīstināja ar savām Tone Free bezvadu austiņām, kas bija aprīkotas ar Meridian audio tehnoloģiju. Tagad uzņēmums atjaunināja šo piederumu klāstu, paziņojot par diviem jauniem modeļiem ar pašattīrīšanās iespējām dārgākam variantam.

HBS-FN6 un HBS-FN4 darbina Meridian austiņu sistēma, lai sniegtu jums labāku klausīšanās pieredzi. Tomēr austiņām nav raksturīga aktīva trokšņu slāpēšana. Austiņām ir Ambient Sound Mode, kas ļauj dzirdēt apkārtni ar vienu pogas nospiešanu.

Augstākā līmeņa modeļa HBS-FN6 atšķirīga iezīme ir tā lādēšanas korpuss UVnano, kas uzlādēšanas laikā var atbrīvoties no mikrobiem un baktērijām, izmantojot ultravioleto gaismu. Funkcijas ziņā lādēšanas korpuss ir paredzēts, lai ar vienu uzlādi nodrošinātu klausīšanās laiku līdz sešām stundām. Tas var arī pilnībā uzlādēt austiņas līdz trīs reizēm.

Abiem austiņu pāriem ir četri skaņas iestatījumi, lai pielāgotu klausīšanās pieredzi. Ir dabiska autentiska skaņa, lielai telpai līdzīga skaņa, Bass Boost un Treble Boost. Jaunie Tone Free piederumi ir aprīkoti ar IPX4, lai aizsargātu no ūdens šļakatām, lietus un sviedriem. Izmantojot funkciju balss komanda, varat arī ātri piekļūt dažādiem digitālajiem palīgiem, piemēram, Siri vai Google Assistant. Abi modeļi būs pieejami Eiropas un Amerikas tirgos nākamajā mēnesī. Austiņas būs pieejamas melnā un baltā krāsā.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt