Noplūdināti jauni Lenovo Legion Go attēli

Jauna informācija par Lenovo gaidāmo spēļu rokas datoru Legion Go ir parādījusies no nopludinātajiem attēliem. 

Tie parāda, ka Legion Go atgādinās Nintendo Switch OLED modeli ar plānākiem rāmjiem nekā ASUS ROG Ally. Tam būs arī noņemami kontrolieri.

Iepriekš tika ziņots, ka Legion Go būs 8 collu displejs, kas to atšķirs no citiem konkurentiem. Ir vērts atzīmēt, ka Steam Deck un ROG Ally ir 7 collu displeji. Tiek ziņots, ka tas darbosies arī operētājsistēmā Windows 11. Tas ļautu spēlēt visas datorspēles, kuras var atbalstīt tās iekšējās specifikācijas.

Jaunais ziņojums liecina, ka Legion Go darbinās AMD jaunie Ryzen Z1 procesori, līdzīgi kā ROG Ally. Konkrētāk, iespējams, tas piedāvās izvēli starp standarta Ryzen Z1 un augstākās klases Ryzen Z1 Extreme mikroshēmām. Tas varētu nozīmēt līdz pat 8 CPU kodoliem un 12 kodolu RDNA 3 integrētu GPU.

Citas funkcijas ietver noņemamu M.2 SSD krātuvi, iebūvētu skārienpaliktni un papildu kontroliera pogas, kas apzīmētas ar M1-M3 un Y1-Y3. 

Ir arī baumas, ka Lenovo izstrādā jaunas AR brilles ar nosaukumu Legion Glasses, lai papildinātu Legion Go. Tiek uzskatīts, ka tas nodrošina īpašu displeju lietošanai ceļā. Šķiet, ka brilles ir līdzīgas ThinkReality A3 modelim, par kuru tika paziņots pirms diviem gadiem.

Oficiālais paziņojums un informācija par Legion Go izlaišanu joprojām nav zināma. Tomēr, tā kā attēli jau ir nopludināti, ierīces atklāšana varētu būt drīzumā. Baumas norāda uz iespējamu paziņojumu IFA 2023 septembrī un 2023. gada 4. ceturkšņa palaišanu tieši brīvdienu laikā.

Avots: Neowin.net un Windows Report

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt