Tehnoloģiju jaunumi

100 W uzlāde varētu debitēt 2021. gada spēļu tālruņos

Pēdējos gados lielāks uzlādes ātrums ir kļuvis par vienu no ievērojamākajiem viedtālruņa atšķirīgajiem faktoriem, un uzņēmumi, īpaši Ķīnā, ir parādījuši, cik tālu viņi spēj sasniegt.

Pagājušajā gadā Xiaomi demonstrēja 100 W uzlādi prototipā, kuru pārspēja tikai Vivo ar savu 120 W uzlādes tehnoloģiju. Protams, tās bija tehnoloģiju demonstrācijas, un patiesībā ātrākais uzlādes ātrums, ko šobrīd varat iegūt ir 65 W tādiem tālruņiem kā OPPO Find X2 Pro.

Tomēr ideja par 100 W uzlādi tālrunī var nebūt vairs tik tālu, liecina jauns baumas. Baumas sociālajā tīklā liecina, ka 2021. gadā spēļu tālruņu kompānijas kā galvenos pārdošanas punktus piedāvās 100 W  uzlādēs jaudu līdzās Snapdragon 875 mikroshēmojumam. Informācija liecina, ka trīs no četriem ķīniešu spēļu viedtālruņu zīmoliem testē un gatavojas pārdot tālruņus ar 100 W ātru uzlādi.

Nav pilnīgi skaidrs, kurus ražotājus iekļaut šajos četros –  Honor Play saimi, Xiaomi Black Shark, Nubia Red Magic vai Vivo Iqoo. Cits kandidāts varētu būt Lenovo ar savu Legion zīmolu. Jau vairākus mēnešus uzņēmums ir kaitinājis ar savu spēļu viedtālruni solot pat 90W uzlādes ātrumu, taču par ierīci nekas vairāk nav zināms.

Pat izmantojot pašreizējo uzlādes tehnoloģiju, dažos ziņojumos ir atklāts, ka īpaši ātra uzlāde var dramatiski samazināt akumulatora kalpošanas laiku. Ja 100 W uzlāde patiešām piepildās, atliek vien noskaidrot, vai (un kā) šīs problēmas tiek risinātas un vai ieguvumi atsver negatīvās sekas.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti