Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Jaunā iPhone SE baterijas ietilpība ir bēdīgi maza

Aizvakar Apple izlaida jauno iPhone SE modeli. Tālrunis ir oriģinālā iPhone SE pēctecis ar atjauninātu aparatūru un tā tehiskajām specifikācijām, kā arī modelim ir izveidots pavisam jauns dizains. Tā cena ir tikai 399 ASV dolārus, kas ir daudz zemāka nekā pārējo, augstākās klases līdz šim Apple ražoto modeļu cena.

Tomēr, līdz ar zemo cenu, protams, Apple ir kompromisējs uz modeļa tehniskajām specifikācijām. Kāds ķīniešu izplatītājas ir izveidojs sarakstu, kurā atklāti daži no modeļa potenciālajiem parametriem, piemēram, ja runājam par akumulatoru, tad 1,821 mAh akumulators šķiet nepatīkami mazas ietilpības, un būs jālūko, kā tas kalpos ikdienas praksē.

Kamēr vēl nenotiek oficiāla pārdošana, nav iespējams droši zināt, vai šīs saraksts atspoguļo patiesās specifikācijas. Taču, protams, ka Apple izvēlētos lētākas un, iespējams, mazāk kvalitatīvas detaļas, lai nosistu jaunā iPhone SE cenu līdz 399 USD, un izskatās, ka akumulators varētu būt viena no šīm detaļām. Salīdzinājumam – 2019. gadā izlaistajā iPhone 11 bāzes modelī akumulatora ietilpība ir 3110 mAh , līdz ar to jaunā iPhone SE akumulatora ietilpība ir par aptuveni 1200 mAh mazāka, kas, bez šaubām, ietekmēs kopējo pilnas uzlādes telefona darbības laiku.

Neraugoties uz potenciāli mazāku akumulātoru, iPhone SE joprojām ir diezgan jaudīga ierīce. To darbina tā paša tipa A13 mikroshēmojums, ko izmanto iPhone 11 modelī, un tam ir iebūvētas tās pašās iPhone XR kameras daļas, kas ļauj uzņemt fotoattēlus ar bokeh efektu, izmantojot tikai vienu objektīvu.

Visu tehnisko speecifikāciju uzskaite.

Avots: 9to5mac

Atbildēt

Līdzīgi raksti