Jaunumi

Jaunais Microsoft OneDrive atjauninājums mainīs failu kopīgošanas veidu

Microsoft strādā pie liela OneDrive atjauninājuma, kas pie lietotājiem varētu nonākt jau šogad. Atjauninājums dos lielāku kontroli pār to, kā lietotāji koplieto failus, izmantojot uzņēmuma mākoņdatošanas programmatūru.

Saskaņā ar Microsoft 365 ceļvedī iekļautajām ziņām programmatūras gigants plāno pārskatīt koplietošanu pakalpojumā OneDrive ar jaunām iespējām, kas ļaus vieglāk koplietot failus un pārvaldīt, kam ir piekļuve, kad tie ir kopīgoti.

Jaunā koplietošanas funkcija nodrošinās ērtu piekļuvi papildu koplietošanas iespējām, tostarp e-pastam, kopēšanas saitei, tērzēšanai ar Microsoft Teams un citām. Šis līdzeklis šobrīd ir izstrādes stadijā, un tieši tāpat kā pārējie jaunie līdzekļi nonāks OneDrive šā gada novembrī. Uzņēmums strādā arī pie rīka, kas lietotājiem parādīs, kam ir piešķirta piekļuve konkrētajam failam.

Lai lietotājiem būtu vieglāk piekļūt failiem, kas ir koplietoti ar viņiem, Microsoft plāno atjaunināt programmas OneDrive “Manage Access”. Kad šis atjauninājums būs izlaists, lietotājiem būs piekļuve papildu rīkam, kas ļaus viņiem izlemt, kā adresāti var piekļūt koplietojamiem failiem.

Visticamāk vairāk par šiem rīkiem dzirdēsim gada otrajā pusē, kad tuvosies to izlaišana.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti