Google Chrome pagarina Windows 7 atbalstu

Google Chrome

Neskatoties uz to, ka Microsoft tikko izlaida Windows 11, uzņēmums Google ir atklājis, ka tas vēl uz gadu pagarinās Chrome atbalstu Windows 7 operētājsistēmai.

Lai gan lielākā daļa lietotāju tagad ir pārgājuši uz Windows 10 operētājsistēmu, daži uzņēmumi joprojām izmanto Windows 7, jo tiem ir visai liels ierīču skaits, ko nepieciešams atjaunināt un daļa no tiem arī izmanto programmas, kuras neatbalsta jaunākas Windows operētājsistēmas versijas.

Lai gan Google sākotnēji paziņoja, ka pārlūkprogramma atbalstīs Windows 7 vēl 18 mēnešus (līdz 2021. gada 15. jūlijam), meklēšanas gigants ir pagarinājis atbalsta termiņu līdz 2022. gada 15. janvārim. Saskaņā ar pagājušā gada janvāra bloga ierakstu Chrome saņems tikai Windows 7 drošības un stabilitātes atjauninājumus.

Microsoft jau pagājušā gada janvārī oficiāli pārtrauca atbalstu Windows 7 Home, bet uzņēmumi un uzņēmumu klienti varēja saņemt papildu drošības atjauninājumus savām ierīcēm, reģistrējoties Windows 7 paplašinātās drošības atjauninājumu (ESU) programmā.

Pagājušajā mēnesī kādā bloga ierakstā programmatūras gigants paziņoja, ka pēc 2023. gada janvāra tas nepagarinās Windows 7 atbalstu. Tas pats attiecas uz Microsoft Edge, kas arī tiks atbalstīts Windows 7 sistēmā līdz 2023. gada 15. janvārim.

Uzņēmumi, kas ir iesaistījušies ESU programmā, arī varēs izmantot Chrome pārlūkprogrammu Windows 7 operētājsistēmā, jo gan Microsoft, gan Google ir teikuši, ka tie līdz 2023. gada 15. janvārim, nepārtrauks atbalstīt operētājsistēmu, kas pirmo reizi tika izlaista 2009. gadā.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt