Programmatūra

Jaunākajā Whatsapp Beta versijā grupas videozvana ietilpība paaugstināta līdz 8 personām

Ņemot vērā tā relatīvi vienkāršo iespēju izmantot platformu un spēju uzņemt pat 100 dalībniekus vienlaikus sarunā, videokonferenču lietotnes Zoom lietotāju skaits pēdējo mēnešu laikā ekponenciāli pieauga sakarā ar Koronavīrusa uzliesmojuma radītajiem apstākļiem, taču, par nelaimi arī ātri vien saruka programmas daudzo privātuma un drošības problēmu dēļ, kas tika atklāti neilgi pēc popularitātes iegūšanas.

Ja esat vienkāršos alternatīvas meklējumos, iespējams, būt vērts uzmest aci jaunajam WhatsApp atjauninājumu. Saskaņā ar WABetaInfo ziņojumu, viņi ir atklājuši, ka jaunākajā WhatsApp beta versijā ir palielināta grupas videozvana ietilpība no četrām līdz astoņām personām. Tas ir ideāli piemērots variants mazākām cilvēku grupām, kuras vēlas vienkārši patērzēt savā starpā.

Ņemiet vērā, ka tas šobrīd ir integrēts tikai lietotnes beta versijā, taču pašsaprotami, ka nepaies ilgs laika brīdis, līdz šī funkcija tiks ieviesta visiem pārējiem. Tiem, kuriem ir piekļuve beta versijai, vajadzētu būt iespējai piekļūt funkcijai jau tagad. Acīmredzami astoņi sarunas dalībnieki, salīdzinot ar simts, ir kā skudra ar ziloni, taču, kā teicām, ja esat neapmierināti ar to kā viss šobrīd notiek ar Zoom, un jums nav nepieciešams veikt masīvas videokonferences, tad šo atjauninājumu noteikti ir vērts apskatīt.

Šobrīd nav nekādu oficiālu paziņojumu par to, kad WhatsApp izlaidīs šo atjauninājumu, taču mēs to gaidīsim.

Avots: Wabetainfo

Atbildēt

Līdzīgi raksti