WhatsApp Business

WhatsApp Business” beta versija – bezmaksas lejupielādējams saziņas līdzeklis, kas īpaši izstrādāts maziem uzņēmumiem – tagad ir pieejams arī iPhone lietotājiem.

Pēc oficiālā WhatsApp Business Android ieviešanas, daudzi lietotāji ir lūguši arī to ieviešanu iOS, un tagad tas beidzot ir pieejams beta versijā arī iOS lietotājiem,”  paziņoja WABetaInfo, kas pārbauda jaunas WhatsApp funckijas.

WhatsApp Business“, kas tika palaists 2018. gada janvārī, līdz šim bija pieejams tikai Android ierīcēs.

iPhone beta lietojumprogramma ietver “ziņapmaiņas rīkus” uzņēmumiem, piemēram, automatizētus sveicienus, ātrās atbildes un funkciju “Adresāti“, kas ļauj lietotājiem izvēlēties konkrētus ziņojumus konkrētiem adresātiem.

WhatsaApp ļauj lietotājiem migrēt savus esošos WhatsApp kontus un kontaktus uz “WhatsApp Business” kontu, lietotne arī ļauj lietotājiem pielāgot savu biznesa profilus un konfigurēt darba stundas ar opcijām izvēlnē. Šī beta versija ir pieejama visām valstīm.

WhatsApp Business ir aktīva lietotāju bāze, kurā ir vairāk nekā pieci miljoni cilvēku, uzņēmums paziņoja janvārī. Platforma tiek izmantota uzņēmumiem, lai atbalstītu klientus, attīstītu savus uzņēmumus un apkalpotu savas kopienas visā pasaulē. Pagājušajā mēnesī tērzēšanas lietotne bija ieviesusi vairākas jaunas funkcijas WhatsApp biznesa lietotājiem. Lietotne pieejama datorā un tālrunī.

WhatsApp Business konkurē ar Apple Business Chat un RCS ziņojumapmaiņu Android un Facebook Messenger platformai.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt