Tehnika

Jauns budžeta viedtālrunis ar 64 MP kameru no Motorola

Motorola pavisam drīz laidīs klajā jaunu budžeta G9 sērijas viedtālruni. Jaunais viedtālrunis – Moto G9 Plus – ir parādījies Orange Slovakia mājas lapā. Saskaņā ar tajā izvietoto informāciju, jaunais viedtālrunis maksās 255 Eur, tam būs 64 MP kamera un 5000 mAh akumulators.

Lai gan Motorola nesenie flagmaņi, kā piemēram, Edge Plus un salokāmais Razr, ir bijuši viduvēji, jaunaie G-sērijas viedtālruņi, šķiet ir visai izdevīgi par to cenu. Viedtālruņu kameras ir ar augstu izšķirtspēju, tiem ir ilgs baterijas kalpošanas laiks, kā arī uzņēmums piedāvā praktiskus atjaunojumus tā Android operētājsistēmai.

Mājas lapā esošā informācija ziņo, ka Moto G9 Plus būs 6.81 collu 1080 p displejs, 4GB RAM, 128GB atmiņa (kuru iespējams palielināt ar microSD) un Android 10. Viedtālruņa aizmugurē ir 3 kameras, ar kurām iespējams uzņemt 64 MP attēlus.

Pagājušajā mēnesī tika paziņots par Motorola jauno viedtālruni Moto G9 Play, tādēļ tik ātra jauna viedtālruņa izlaišana ir pat nedaudz negaidīta. Moto G9 Play ir nedaudz lētāks – 169.99 Eur. Tam ir 6.5 collu 1080 p displejs, trīskārša kamera ar 48 MP.

Šobrīd vēl nav zināms, kad jaunais Motorola Moto g9 Plus viedtālrunis varētu tikt izlaists. Taču, ņemot vērā, ka tas jau parādās mazumtirgotāju mājas lapās, oficiāls paziņojums nevar būt pārāk tālu.

Attēls: Orange Slovakia

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti