Motorola drīzumā laidīs klajā viedtālruņus ar 5G atbalstu un tie nebūs lēti

Uzņēmums Motorola pēdējos gados tirgū ir ienācis ar vairākiem lieliskiem budžeta viedtālruņiem. Taču nu Motorola ir paziņojusi, ka drīzumā laidīs klajā premium klases telefonus, kas būs virs ierastās  Motorola viedtālruņu cenas – 500 ASV dolāriem jeb aptuveni 450 Eur.

Motorola galvenais stratēģijas un mārketinga speciālists, Fransuāzs Laflamme, paudis, ka uzņēmums laidīs klajā  premium klases 5G viedtālruni.

Lai gan  Motorola vēl nav paudusi, cik maksās šis jaunais viedtālrunis, tiek prognozēts, kā jaunais viedtālrunis ar 5G atbalstu, nebūs visai lēts. Piemēram,  Samsung Galaxy A90 viedtālrunis ar trīskāršo kameru un 5G atbalstu maksā aptuveni 720 Eur, bet OnePlus 7 Pro ar 5G atbalstu – aptuveni 760 Eur.

Fransuāzs Laflamme min, ka viedtālruni ar 5G atbalstu būtu iespējams pārdot par aptuveni 360 Eur, taču tad nāktos upurēt visai daudz citu funkciju, kuras sagaidām mūsdienu viedtālrunī.

Tad kāpēc uzņēmums pāriet uz augstākas klases viedtālruņiem? Motorola pirmo reizi desmit gadu laikā ir guvusi peļņu. Fransuāzs Laflamme piemetina, ka tas sasniegts pārdodot nesasistītus produktus un koncentrējoties uz vieslielielākajiem un svarīgākajiem tirgiem, tostarp ASV, Lielbritāniju, Brazīliju un Meksiku.

Tagad, kad  Motorola  beidzot ir guvusi peļņu, uzņēmums var sākt koncentrēties uz viedtālruņu sortimenta uzlabošanu un paplašināšanu. Tehnoloģijas attīstās visai strauji un laikā, kad iznāk salokāmi skārienjutīgie viedtālruņi ar 5G atbalstu, ražot 4G viedtālruņus ir visai riskanti. Tieši tādēļ Motorola paziņojums par jaunajiem viedtālruņiem ar 5G atbalstu nav nekas pārsteidzošs.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt